11 Listopada 22/4, Warszawa

Gra typu escape room dla 2-6 osób: pokój Wojna Gangów od 69,99 zł w Escape Room BANK (do -42%)

Wybierz opcję

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

Wybierz 1 z 2 opcji

Gra typu escape room (pokój Wojna Gangów):

  • 69,99 zł zamiast 120 zł za grę dla 2-6 osób od pon do pt. (do godz. 16:00),
  • 89,99 zł zamiast 150 zł za grę dla 2-6 osób od pon. do pt. (od godz. 16:00) oraz weekendy.

Wojna Gangów

Uczestnicy wcielają się w członków wielopokoleniowego gangu motocyklowego – Road Intruders. Od lat trzęsą miastem, w którym niepodzielnie rządzi ich don padre. W związku z dynamicznie rozwijającym się biznesem narkotykowym na chwilę stracili oni czujność, robiąc miejsce dla konkurencji. Ptaszki ulicy ćwierkają, że młode wilki z gangu Ojców Chaosu planują przejąć teren. Takie sprawy trzeba załatwiać szybko, skutecznie i z rozmachem, dlatego po szybkim wywiadzie uczestnicy zgarniają adres kryjówki spiskujących Ojców Chaosu i mają 60 minut, aby znaleźć ich magazyn, pełen materiałów wybuchowych, a następnie wysadzić go detonatorem własnej roboty.

Czas gry: 60 minut

Liczba graczy: 2-6 osób.

Brak ograniczeń wiekowych.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj  tutaj  z podaniem kodu zabezpieczającego oraz imienia i nazwiska w wymaganych polach. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Escape Room BANK

Zachowując niesamowity klimat gmachu dawnego Banku “Wilhelm Landau”, przygotowane zostały pokoje, w których można przeżyć niezapomnianą przygodę. Każdy pokój Escape Room Bank to połączenie historii z nowoczesnością. Z jednej strony uczestnicy gry zapoznają się z wydarzeniami, które rozegrały się w tym miejscu blisko 100 lat temu, a z drugiej będą mogli zmierzyć się z wyzwaniami najnowszej techniki.

Escape Game, lub, inaczej nazywając, Escape the Room to przede wszystkim świetna i emocjonująca zabawa towarzyska. Jest to gra akcji na żywo, przeniesiona ze świata komputerowego do rzeczywistości. Rozrywka tego typu przeznaczona jest dla każdego, kto chce przeżyć niesamowitą przygodę w gronie bliskich.