Escape Me

ul. Szkolna 15/9 (3 piętro), Poznań

Gra typu Escape room dla 2-5 osób za 69,99 zł w Escape Me

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pokoje pełne zagadek, łamigłówek i pytań to sposób na kreatywne spędzanie wolnego czasu w gronie znajomych

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

oferta

Gra typu Escape room dla 2-5 osób:

  • 69,99 zł za grę w dniach pon.-śr. (pokój Sabat), w dniach pon.-ndz. (pokój Kac Poznań),

Oferta obejmuje 1 z 2 pokoi:

Sabat

Czasami strach przybiera różne formy. Niektórzy ludzie mówią, że nie ma mniejszego czy większego zła, że zło to po prostu zło. Ci ludzie bardzo się mylą. Są istoty, których istnienie zaprzecza jakiejkolwiek logice czy teorii. Chcą krwi i ktoś musi je powstrzymać. Podejmiesz wyzwanie i pokonasz Władczynie lasu?

Kac Poznań

Budzisz się rano, pociągasz nosem i przecierasz twarz. Każdy promyk światła przyprawia o migrenę. Brzmi znajomo? Najgorzej, kiedy nagle zadajesz sobie pytanie co się wczoraj działo?! Przeżyj na własnej skórze konsekwencje imprezy!

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabawy: 60 min

Więcej informacji znajdziesz na stronie Facebook.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Należy przyjść 15 min wcześniej w celu zapoznania się z zasadami rozrywki. Informacja telefoniczna: 881 204 537.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na www.escapeme.info/poznan/pokoje klikając voucher, a w pole UWAGI należy wpisać kod zabezpieczający.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Escape Me

Escape Me jest wyzwaniem i doświadczeniem dla drużyny osób lubiących nowości. Jest to jedyna w swoim rodzaju przygoda oparta na klasycznych grach typu Escape room popularnych obecnie w wielu krajach na całym świecie. Gracze zostają zamknięci w zwyczajnym pokoju z różnymi przedmiotami, gdzie poszukują tropów, łamią kody i łączą fakty, które finalnie prowadzą do odnalezienia najważniejszego klucza i wydostanie się z pomieszczenia przed czasem.

Gra w Escape Me jest przygotowywana w sposób tak realistyczny, że gracze mają wrażenie, iż naprawdę przenieśli się do świata reżyserowanej sytuacji. Jednak to nie może zbić grupy z tropu – gracze muszą pamiętać, że po przekroczeniu progu pokoju znajdują się w pułapce.