zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Dziś koniec.
Najlepsze z Groupon

3 lokalizacji

Rezonans magnetyczny kręgosłupa (od 325 zł) lub głowy (355 zł) i więcej opcji w Centrum Medycznym Enel-Med – 3 miasta

290+ kupionych
325 zł

Wyróżniki

Badanie pozwala na obrazowanie zmian chorobowych, co jest pomocne w diagnostyce różnego rodzaju schorzeń

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
S
Sylwia
5 Oceny4 reviews
październik 7, 2021
Niestety, pomimo bardzo klarownego skierowania lekarskiego, podczas rezonansu odcinka szyjnego kręgosłupa nie została uwidoczniona okolica podpotyliczna. W odpowiedzi na moją reklamację, udzielono mi informacji, że lekarz powinien zlecić badanie szyi, którego koszt wynosi około 600 zł, a nie samego kręgosłupa szyjnego. Pomijając fakt, że zdanie mojego lekarza prowadzącego jest nieco inne, to nie rozumiem dlaczego nie zostałam o tym poinformowana przed wykonaniem badania, wówczas miałabym podstawę, żeby dokonać zwrotu kuponu, a teraz prawdopodobnie przyjdzie mi zapłacić drugi raz za badanie w innym centrum medycznym. Dla mnie jest nieposzanowanie czyjegoś czasu i pieniędzy. Dlatego niestety w odniesieniu do mojej sytuacji firmy tej nie mogę absolutnie polecić.
E
Ewatop reviewer
14 Oceny6 reviews
październik 7, 2021
Polecam !
E
Ewa
4 Oceny3 reviews
październik 7, 2021
Krótkie terminy, miła obsługa.
S
Sylwiatop reviewer
6 Oceny5 reviews
październik 7, 2021
Super, szybko, sprawnie i miło. Polecam!!!
B
basia
6 Oceny4 reviews
sierpień 6, 2021
Super .Wszystko super sprawnie,Bardzo Miła kompetentna obsługa.
M
Marta
1 Oceny1 reviews
czerwiec 30, 2021
MRI wykonane w oddziale Katowickim. Niestety kwestia dbania o czas klienta pozostawia wiele do życzenia. Wizytę miałam umówioną na godz. 20:40. Jeszcze tego samego dnia otrzymałam telefon z propozycją godziny wcześniejszej, tj. 18:10. Na miejscu okazało się, iż pacjenci byli poumawiani co 10 min. (samo badanie trwa ok. 20min). Na badanie weszłam ok. godz.19:40... Nie lepiej było z oczekiwaniem na opis badania, trwało to ponad 2 tyg. gdzie zapewniano, iż opis będzie do 7 dni. Wszystko potrafię zrozumieć ale uważam, że jest to niepoważne traktowanie klienta/pacjenta.
A
Agnieszka
1 Oceny1 reviews
kwiecień 6, 2021
Katowice - pracownicy bardzo mili i pomocni, jednak brak nauszników to jakieś nieporozumienie. Opis miał być do 4 dni roboczych na maila, kiedy się upomniałam poinformowano mnie, że jednak do 7 dni.
A
Agnieszka
1 Oceny1 reviews
marzec 4, 2021
Profesjonalna i uprzejma obsługa w Katowicach na Ligockiej. Wszystko bez segregacji i zgodnie z prawem. Bardzo dziękuję za siebie i córkę.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 5 opcji

 • 325 zł za rezonans magnetyczny kręgosłupa (1 odcinek),
 • 575 zł za rezonans magnetyczny kręgosłupa (2 odcinki),
 • 795 zł za rezonans magnetyczny kręgosłupa (3 odcinki),
 • 355 zł za rezonans magnetyczny głowy,
 • 395 zł za rezonans magnetyczny stawu (skokowego, łokciowego, kolanowego, barkowego, stawu biodrowego lub stawów krzyżowo-biodrowych) lub kości (ramienia, przedramienia, uda lub podudzia) .

Przygotowanie do badania MR:

 • do badania nie jest wymagane pozostanie na czczo, należy jedynie nie jeść zbyt obfitego posiłku bezpośrednio przed badaniem
 • należy przyjść w ubraniu nie zawierającym metalowych elementów i ozdób (zatrzaski, cekiny, metaliczne nadruki) – najlepiej w przewiewnym, bawełnianym stroju
 • pacjent powinien zgłosić się do pracowni MR 15 min. wcześniej przed terminem badania w celu wypełnienia szczegółowego wywiadu wykluczającego istnienie przeciwwskazań do jego wykonania.

Przeciwwskazania do wykonania badania MR:

 • posiadanie przez Pacjenta stymulatora serca lub innego nieusuwalnego biostymulatora.
 • obecność metalowych ciał obcych w tkankach miękkich (np. klipsy naczyniowe po operacjach laparoskopowych lub odłamki w sąsiedztwie naczyń, narządów miąższowych, gałek ocznych, płytki ortopedyczne, itp.)
 • pacjent posiadający w swoim organizmie metalowe elementy (zespolenia kostne, protezy stawów, zastawki, klipsy naczyniowe itp.) powinien przynieść na badanie dokumentację medyczną dotyczącą wszczepionego metalu lub zaświadczenie od lekarza prowadzącego o możliwości wykonania badania MR
 • nie zaleca się wykonywania badania u kobiet w I trymestrze ciąży.
 • Szczegółowy zakres przeciwwskazań jest uwzględniany przy przeprowadzaniu wywiadu przed wykonaniem badania.

Przebieg badania:

Przed badaniem przeprowadza się szczegółowy wywiad wykluczający istnienie przeciwwskazań do jego wykonania. Metalowe przedmioty (również te będące elementem ubioru) oraz urządzenia elektroniczne (np. telefon komórkowy) należy pozostawić w pomieszczeniu przygotowawczym. Pacjent jest informowany o przebiegu badania i sposobie komunikacji z technikiem podczas trwania całej procedury. W zależności od rodzaju badania i badanej okolicy czas trwania badania wynosi od około 20 do 60 minut. Wymagane jest leżenie bez ruchu, ponieważ ma to wpływ na jakość uzyskiwanych obrazów. Badanie rezonansem magnetycznym nie wywołuje żadnych niepożądanych reakcji biologicznych i nie zaburza przebiegu prowadzonego leczenia farmakologicznego.

Ważne:

W celu wykorzystania kuponu konieczne jest umówienie na termin wykonania badania pod numerem telefonu 22 23 07 007. Badanie można wykonać w jednym z poniższych oddziałów Enel-Med:

 1. Oddział Diagnostyczny Gdynia Alfa Plaza, ul. Batorego 28/32
 2. Oddział Diagnostyczny Katowice, ul. Ligocka 103.
 3. Oddział Diagnostyczny Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 163

Podczas badania MR może zajść potrzeba podania środka kontrastowego dla lepszego uwidocznienia zmian w badanych narządach. O podaniu kontrastu decyduje lekarz radiolog nadzorujący badanie. Cena badania obejmuje badanie rezonansem magnetycznym wybranego obszaru, nie uwzględnia natomiast kontrastu ani badania poziomu kreatyniny koniecznego przed podaniem kontrastu.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta nie obejmuje ceny kontrastu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 23 07 007
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Medyczne Enel-Med

Centrum istnieje od 1993, a od 2011 jest spółką notowaną na GPW. Centrum Medyczne Enel-Med oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji przez diagnostykę, hospitalizację, operację aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.

Na ogólnopolską sieć medyczną Enel-Med składają się wieloprofilowe oddziały własne, zlokalizowane m.in. w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, specjalistyczne przychodnie przyzakładowe oraz szpitale w Warszawie. Ogólnopolska sieć medyczna Enel-Med obejmuje również wiele placówek partnerskich w całej Polsce.

Centrum zatrudnia wykształconych lekarzy w prawie 60 różnych specjalnościach, m.in. ginekologów, kardiologów, ortopedów, neurologów, okulistów, pediatrów oraz psychologów. Kompleksowa oferta wieloprofilowych oddziałów obejmuje badania laboratoryjne, szeroki zakres badań USG, EKG, pracownie RTG, drobne zabiegi chirurgiczne i dermatologiczne. Enel-Med świadczy też kompleksowe usługi dla dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii. Ma na koncie liczne wyróżnienia za osiągnięcia implantologiczne. Dobrze wyposażone oddziały rehabilitacji umożliwiają przeprowadzenie leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich schorzeniach narządu ruchu o charakterze przeciążeniowym lub przewlekłym. Prestiżowy Program 24h dla zdrowia pozwala na kompleksową ocenę stanu zdrowia w jeden dzień.

Enel-Med posiada w ofercie produkty zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i klientów indywidualnych. Zespół składa się z lekarzy i pracowników personelu medycznego nielekarskiego. Z usług centrum korzysta ponad 300 tys. pacjentów.

W 2004 roku centrum wdrożyło system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001. W 2013 r. Enel-Med otrzymał tytuł „Dobra Marka 2013 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Opieka medyczna dla firm, przyznawany przez redakcje Biznes Trendy w Rzeczpospolitej i Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej najbardziej rozwojowym i najlepiej rokującym markom na rynku polskim.