Gocław koło Kołbieli, Gocław

Kurs zapoznawczy oraz 15-minutowy lot motoparalotnią za 199 zł i więcej opcji z firmą Dynamic Sport

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 05:12:08
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Niezapomniana przygoda w przestworzach, która może zostać uwieczniona na filmie z lotu

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania lotu: 15 minut
  • pilot posiada odpowiednie uprawnienia (certyfikat wydany przez ULC) i wieloletnie doświadczenie (od 1996 roku)

Przed lotem pilot-instruktor zapewnia odpowiednie przeszkolenie i później czuwa nad całym przebiegiem lotu. Pasażer może na życzenie, wspólnie z instruktorem, pilotować motoparalotnię w trakcie lotu. Może też zażyczyć sobie przeprowadzenie podstawowych figur akrobacji paralotniowej.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony. Oferta dla osób pełnoletnich (należy zabrać ze sobą dowód osobisty).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 794 966. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dynamic Sport

Produkcja sprzętu do latania rekreacyjnego i sportowego na poziomie znacznie przekraczającym poziom morza i rozrywka wysokich lotów to specjalność istniejącej od 1996 roku firmy. Jakość paralotni i paraplanów sygnowanych logo Dynamic Sport oraz organizowanych przez firmę szkoleń we wszystkich możliwych zakresach związanych z paralotniarstwem oraz paralotniarstwem silnikowym potwierdzają państwowe certyfikaty Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jej założyciel jest prekursorem polskiego paralotniarstwa, czynnym zawodnikiem, a także instruktorem spadochronowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w lotnictwie, miedzy innymi tytuł Wicemistrza Polski. Z pod jego ręki wyszło wielu instruktorów oraz zawodników Kadry Polskiej – Mikrolotowej Reprezentacji Narodowej.

W ofercie Dynamic Sport znajdują się ponadto usługi reklamy lotniczej, w tym holowanie banerów reklamowych za motoparalotnią na imprezach, a także odpłatne loty pasażerskie, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm w ramach eventów integracyjnych. Pośród współpracujących z Dynamic Sport klubów i firm znajdują się m.in. Gekon Glide Club oraz Strefa Spadochronowa Fliteclub we Włocławku – organizator tandemowych skoków spadochronowych z instruktorem.