32 lokalizacji

90 zł za Kartę Podarunkową wartą 100 zł i więcej do wykorzystania w sklepach stacjonarnych, sklepie internetowym DUKA

Wybierz opcję

Wyróżniki

Karta podarunkowa na całą ofertę sklepu to pomysł na wyjątkowy prezent na różne okazje i praktyczne wyposażenie kuchni oraz jadalni

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
AdriannaTOP REVIEWER
35 Oceny12 reviews
luty 9, 2021
Szybka dostawa, produkty bardzo dobrej jakości. Polecam!
T
Tomasz
28 Oceny4 reviews
luty 8, 2021
Super - Idealny pomysł na prezent dla tych którym nie wiesz co kupić

O tej ofercie


Karta podarunkowa DUKA do sklepów stacjonarnych oraz sklepu internetowego


Zalety:


  • karta prezentowa łączy się ze wszystkimi zniżkami i promocjami w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym DUKA
  • możliwość zakupu i wykorzystania dowolnej liczby Kart Podarunkowych przy jednych zakupach

Główne kategorie:Dodatkowe informacje:Warunki

Groupon ważny: do 30.09.2021. Aktywacja karty nastąpi do końca następnego dnia roboczego po dniu w którym karta została zakupiona na Groupon. Karta dostępna jest w zakładce Moje groupony od razu po zakupie.
Kod Groupon zakupionego Grouponu to 12 cyfrowy numer karty podarunkowej i 4 cyfrowy kod PIN rozdzielone znakiem "/"
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów.
Realizacja:
1. Karty Podarunkowe w formie elektronicznej mogą być wymienione na dowolny towar dostępny w sklepach stacjonarnych DUKA na terenie Polski oraz w sklepie internetowym duka.com/pl.
Aby zrealizować Kartę w sklepie stacjonarnym należy:
* uprzedzić sprzedawcę o realizacji Karty Podarunkowej,
* podać sprzedawcy numer zakupionej karty podarunkowej oraz nr PIN
* dokonać płatności za pomocą Karty Podarunkowej.
Aby zrealizować Kartę w sklepie online należy:
* przejść do opcji „Twój Koszyk" w celu sfinalizowania zamówienia,
* na stronie internetowej przed dokonaniem transakcji wybrać „Karta Podarunkowa" w miejscu „Wybierz Płatność", a następnie wpisać numer zakupionej karty podarunkowej oraz zatwierdzić go 4 cyfrowy kodem pin z Twojego kodu Groupon,
* zaakceptować płatność za pomocą Karty Podarunkowej.
2. Szczegółowy regulamin kart podarunkowych dostępny jest tutaj.
Zwroty: Ewentualny zwrot zakupionego Grouponu trwa ok. 10 dni ze względu na konieczność weryfikacji niewykorzystania kuponu.
Dodatkowe informacje: w przypadku pytań lub reklamacji możliwy kontakt e-mail: giftcard@duka.com. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

DUKA

DUKA to sieć inspirujących sklepów z wyposażeniem kuchni i jadalni w skandynawskim stylu, które stworzone zostały zgodnie z ideą Kitchen Life. Kitchen life to miejsce wspaniałych doświadczeń, którymi firma dzieli się z innymi ludźmi, umacniając więzi, tworząc wspólne chwile oraz okazje do autentycznego wyrażania siebie. Dlatego DUKA dokłada wszelkich starań, aby wysokiej jakości produkty były inspiracją dla coraz to nowych pomysłów na spędzanie czasu ze sobą. Dzięki słuchaniu ludzi i ich potrzeb tworzone są propozycje naturalnie odpowiadające oczekiwaniom w zakresie bezpieczeństwa, jakości i oryginalnego wzornictwa. Wszystko to pod hasłem „Kitchen life”, które jest wizytówką i jednocześnie zobowiązaniem marki DUKA.

DUKA jest obecna na polskim rynku od 1999 roku i obecnie tworzy sieć ponad 60 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy duka.com.

W asortymencie sklepów znaleźć można szeroki wybór artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego. Sezonowe kolekcje tekstyliów, dekoracji i akcesoriów kuchennych pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę w każdej kuchni i jadalni. Wizyta w sklepie pomoże również wybrać prezent na każdą okazję.