Dream Smile Paulina Błażejak

Bławatkowa 1, Dołuje

Skaling, piaskowanie z badaniem stomatologicznym w Dream Smile Paulina Błażejak

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów pozwoli przywrócić zębom naturalną biel i ochronić je przed chorobami dziąseł oraz próchnicą

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz dentysta
  • skład pakietu:
    • skaling (usunięcie kamienia nazębnego),
    • piaskowanie (pozbycie się osadów nazębnych)
    • szczegółowe badanie stomatologiczne pod mikroskopem, z użyciem kamery wewnątrzustnej.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 809 909. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Dream Smile Paulina Błażejak

Położony pod Szczecinem gabinet, oferuje swoim pacjentom bogaty zakres usług stomatologicznych. Dream Smile Paulina Błażejak to nie tylko doświadczony i wykwalifikowany personel, ale także nowoczesne technologie oraz sprzęt. Pacjentom oferowane są takie usługi jak m.in. higienizacja zębów, wszczepienie implantu, koron, apart stały, wypełnienia. Warto dodać, iż na miejscu dostępne są również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.