zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SUPER25. Jutro koniec.

Different – Restauracja w ciemności

Al. Jerozolimskie 123a, Warszawa

Kolacja w ciemności od 129 zł w restauracji Different

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do skosztowania niespodziewanych kompozycji kulinarnych w ciemności

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Karol
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 16, 2022
Wspaniałe miejsce na romantyczną kolację. Wyborna, pyszna kuchnia, dużo miejsca i spełnione wymagania covidowe. Bardzo mili kelnerzy, szczególnie Pan Konrad, którego gorąco pozdrawiamy! POLECAM!
M
Monika
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 19, 2022
Bardzo polecamy, jedzenie super, kelner Pan Konrad bardzo miły, pomocny i przesympatyczny. Wrażenia nie do opisania trzeba to poczuć samemu, rozbudzić zmysły i docenić Osoby niewidzące. Wielkie brawa i szacunek dla Nich😀
Z
Zuzanna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 19, 2022
Niezwykłe doświadczenie, pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa (pan Konrad). Polecam.
A
aneta
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 12, 2021
Rewelacja! Najlepsze jedzenie i obsługa❤️
A
Alicja
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 5, 2021
Bardzo ciekawe przeżycie, jedzenie przepyszne i zaskakujące.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • kolacja obejmuje:
  • przystawkę
  • danie główne
  • deser
  • napój
 • warianty do wyboru:
  • zestaw mięsny
  • zestaw rybny
  • zestaw wegański
 • dodatkowo lampka czerwonego lub białego wina do wyboru

Restauracja obsługiwana jest przez niewidomych kelnerów.

Spotkanie we dwoje w całkowitej ciemności może być alternatywą dla osób szukających czegoś wyjątkowego i oryginalnego. Zaskakująca sceneria oraz niespodzianka kulinarna mogą rozbudzić zmysły i zacieśnić relacje.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 3 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Restauracja obsługiwana jest przez niewidomych kelnerów. Skorzystanie z oferty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego na stronie restauracjadifferent.pl/regulamin. Możliwość skorzystania z wymiany grouponu na elegancki voucher podarunkowy w cenie 15 zł z możliwością odbioru na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę. restauracjadifferent.pl/p/rezerwacja. Przechodząc przez formularz, w ostatniej opcji płatności, należy wybrać zapłatę „Voucher" z podaniem kodu zabezpieczającego w dodatkowych informacjach. Można rezerwować stoliki na godziny: 16:00-17:30, 18:00-19:30, 20:00-21:30. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Możliwy kontakt tel.: 533 123 123.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Different – Restauracja w ciemności

Nie od dziś wiadomo, że wyciszenie jednego ze zmysłów wyostrza pozostałe – aby więc poznać intensywną, niecodzienną feerię smaków, warto wybrać się do restauracji, w której potrawy serwowane są w ciemności. W menu królują dania europejskiej kuchni fushion oraz przygotowywane z zachowaniem zasad slow food.

Different to miejsce szczególne, bowiem każda wycieczka kulinarna przewodzona jest przez osoby niewidome, które swoimi kwalifikacjami i uprzejmością umilają posiłek, a także z chęcią dzielą się z gośćmi światem pełnym radości, udowadniając, że życie niewidomych również ma wiele barw. Po kolacji goście mają okazję dowiedzieć się, co dokładnie było serwowane na talerzu i porównać ze swoimi przypuszczeniami, co stanowi ciekawą zabawę dla rodzin i przyjaciół.

Warto dodać, że Different jest obecnie jedyną w Polsce restauracją obsługiwaną przez niewidomych kelnerów. Jest prowadzona przez Fundację pomocy rodzinie „Człowiek w potrzebie". Całość zysków przeznaczana jest na działalność charytatywną fundacji.