Brak nowych powiadomień

DIETOstrefa

1-dniowa dieta sokowa za 42,99 zł i więcej opcji z firmą DIETOstrefa

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dieta w wykorzystaniem soków warzywnych i owocowych pozwoli na oczyszczenie organizmu z nagromadzonych toksyn oraz na redukcję wagi

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • czas trwania: 1-5 dni
  • dostawa: w cenie na terenie Warszawy. Okolice Warszawy, w tym Sulejówek, Miłosna, Wesoła za dodatkową opłatą.
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 6 butelek soku po 250 ml oraz zupy lub kremu warzywnego

Groupon jest wymienny na bon podarunkowy.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: groupon jest wymienny na bon podarunkowy. Okolice Warszawy, w tym Sulejówek, Miłosna, Wesoła są dodatkowo płatne.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo: biuro@dietostrefa.com​ z przesłaniem grouponu w formacie PDF, w tytule wpisując kod zabezpieczający, a w wiadomości podając dane do dostawy (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

DIETOstrefa

Głównym celem założonej w 2013 roku rodzinnej firmy jest niesienie pomocy w nauce zdrowego odżywiania i odchudzania, nad czym czuwają dwie osoby – matka i córka. Wszystkie diety są układane przez dyplomowanego dietetyka z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu dzieci, osób dorosłych, a także seniorów. Atutem jest fakt, iż pani dietetyk jest także szefem kuchni. Firma posiada zróżnicowane menu. Nie jest układane ono z wyprzedzeniem przez wzgląd na codzienne dostawy świeżych warzyw, owoców i innych produktów. Produkty nie są przechowywane przez długi czas w chłodniach. Posiłki przygotowywane są dzień wcześniej, co zapewnia im świeżość oraz idącą za tym jakość.

Bardzo dużą wagę przywiązuje się tu do wyglądu wszystkich dań. W kuchni łączone są tradycja i nowoczesność. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta, firma dopuszcza możliwość włączania do menu potraw, których propozycje warto zgłaszać.

DIETOstrefa

Imprezy okolicznościowe, Catering
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.