Dietino

Catering dietetyczny: dieta Wegańska Sport z dostawą na 3 dni za 154 zł i więcej z Dietino

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dieta stworzona z myślą o osobach trenujących i prowadzących aktywny tryb życia, które chcą ograniczyć spożycie produktów zwierzęcych

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Wegańska Sport
  • kaloryczność: 2000, 2500 lub 3000 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dostawa: Warszawa i okoliczne miejscowości
  • dni dostawy: od poniedziałku do niedzieli

Dieta Wegańska Sport – zawiera zbilansowane i pełnowartościowe posiłki, z których wyeliminowano produkty pochodzenia zwierzęcego. Jest energetyczna oraz bogata w białko i zawiera m.in. produkty pełnoziarniste, rośliny strączkowe, orzechy i nasiona.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://dietino.pl/zamowienie/#/. Podczas rezerwacji należy podać miasto, dietę, kaloryczność, termin realizacji cateringu oraz wpisać kod zabezpieczający w uwagach do zamówienia. Dostawa na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Dietino

Szukając sposobu na pełnowartościowe posiłki, które nie wymagają czasu spędzonego na ich przygotowywaniu warto zdecydować się na usługi firmy cateringowej. Taką możliwość daje Dietino, której specjalnością są różnorodne diety składające się z 5 posiłków dziennie, powstających pod okiem dietetyka klinicznego i dostarczanych każdego dnia pod wskazany adres. Klienci mają do wyboru takie diety jak np. śródziemnomorska, wegetariańska, wegańska dla sportowców, bezglutenowa i bezlaktozowa lub sokowa.