zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

Derma Diva

Lubowska 29a, Poznań

Do 56% zniżki na: Komputerowa analiza skóry w firmie Derma Diva

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kompleksowa diagnostyka skóry i dobór odpowiedniej pielęgnacji w domu.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Alicja
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 31, 2022
Bardzo polecam! Zabiegi i kosmetyki idealnie dobrane do cery. Oprócz tego, co niezwykle cenne - duża wiedza, doświadczenie i moc trafnych rad dotyczących codziennej pielęgnacji i nie tylko. Na pewno będę wracać!
K
Karolina
11 Oceny8 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 31, 2022
Zabieg był prezentem od syna na dzień Mamy. I okazał się fantastyczny. Serdecznie polecam to miejsce. Jeśli ktoś jeszcze tam nie był to naprawdę warto Pani kosmetolog dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Podpowiada, analizuje i doradza. Jestem pozytywnie zaskoczona na pewno tam wrócę :)
A
Ania
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 22, 2022
Bardzo polecam. Przemiła atmosfera, dużo rad dotyczących pielęgnacji skóry, z poleceniami konkretnych produktów. Dużo cennych informacji. Wszystko, co zostało użyte podczas zabiegów, jest odpowiednio dobrane do typu cery i jej problemów. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Polecam z czystym sumieniem.

O tej ofercie

Komputerowa analiza skóry

Komputerowa analiza pozwala rozpoznać i zdiagnozować problemy skórne niewidoczne w świetle dziennym. Jest to szybkie i bezbolesne badanie pozwalające na całościową analizę kondycji skóry oraz obszarów problemowych, które wymagają szczególnej uwagi. 

Obejmuje ono 8 pomiarów:

 • struktura skóry
 • natłuszczenie
 • wielkość porów
 • złuszczanie
 • wielkość zmarszczek
 • zmiany naczyniowe
 • przebarwienia
 • nawilżenie

Badanie zalecane jest wszystkim osobom, które chcą dowiedzieć się między innymi: jaki mają typ cery, poziom nawilżenia i wrażliwości skóry, czy mają problem z rozszerzonymi porami lub stanami zapalnymi

Komputerowa analiza + zabieg dobrany do potrzeb skóry

Komputerowa analiza pozwala rozpoznać i zdiagnozować problemy skórne niewidoczne w świetle dziennym. Jest to szybkie i bezbolesne badanie pozwalające na całościową analizę kondycji skóry na 8 poziomach:

 • struktura skóry
 • natłuszczenie
 • wielkość porów
 • złuszczanie
 • wielkość zmarszczek
 • zmiany naczyniowe
 • przebarwienia
 • nawilżenie

Badanie zalecane jest wszystkim osobom, które chcą dowiedzieć się: jaki mają typ cery, poziom nawilżenia i wrażliwości skóry, czy mają problem z rozszerzonymi porami lub stanami zapalnymi. 

Po badaniu wykonuję zabieg pielęgnacyjny, który będzie dobrany do potrzeb skóry.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 886 686 767. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Derma Diva

Derma Diva to nie jest zwykły salon kosmetyczny. Priorytetem jest dla mnie zadowolenie klientów, więc zawsze staram się sprostać ich wymaganiom. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzam dokładną konsultację kosmetologiczną wraz z komputerową analizą skóry. Dzięki temu tworzę spersonalizowane terapie ukierunkowane na różne problemy skórne moich klientów. Oprócz tego dobieram pielęgnację domową, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty i podtrzymać efekty zabiegów gabinetowych. Pracuję głównie na peelingach, enzymach i maskach terapeutycznych wiodących amerykańskich marek Pca Skin i Rhonda Allison jak i szeregu nowoczesnych produktów służących do biorewitalizacji skory tj. BioRePeel, PRX-T33, JPX Bio, Neauvia Hydro Deluxe, HyaminoCare75, Sunekos 200 i 1200, Profhilo, Aqualux czy Ejal 40. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą zabiegową.