Derma Diva

Lubowska 29a, Poznań

Do 54% zniżki na Zabieg na twarz w Derma Diva

Wybierz opcję

Wyróżniki

Moc oczyszczania wodorowego połączona z działaniem masek i kwasów.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

oczyszczanie wodorowe + kwas + maska

Szczegóły oferty:

• zabieg oczyszczania wodorowego twarzy + eksfoliacja kwasami +maska

• czas trwania: ok. 60 minut

• zabieg należy powtarzać co miesiąc, w zależności od potrzeb skóry

Etapy zabiegu:

1. Peeling kawitacyjny.

2. Kwas dobrany do potrzeb Twojej skóry.

3. OCZYSZCZANIE WODOROWE

4. Maska dobrana do potrzeb Twojej skóry

5. Criogłowica lub masaż a wykończenie zabiegu + spf - ochrona przeciwsłoneczna

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Minimalna liczba dni między zabiegami: 28. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 886 686 767. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Derma Diva

Derma Diva to nie jest zwykły salon kosmetyczny. Priorytetem jest dla mnie zadowolenie klientów, więc zawsze staram się sprostać ich wymaganiom. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzam dokładną konsultację kosmetologiczną wraz z komputerową analizą skóry. Dzięki temu tworzę spersonalizowane terapie ukierunkowane na różne problemy skórne moich klientów. Oprócz tego dobieram pielęgnację domową, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty i podtrzymać efekty zabiegów gabinetowych.

Pracuję głównie na peelingach, enzymach i maskach terapeutycznych wiodących amerykanskich marek Pca Skin i Rhonda Allison jak i szeregu nowoczesnych produktów służących do biorewitalizacji skory tj. BioRePeel, PRX-T33, JPX Bio, Neauvia Hydro Deluxe, HyaminoCare75, Sunekos 200 i 1200, Profhilo, Aqualux czy Ejal 40.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą zabiegową !