Derm-Al Beauty

Armii Krajowej 116/5, Sopot

Laserowe leczenie grzybicy 1 paznokcia za 79,99 zł i więcej opcji w Derm-Al Beauty w Sopocie (do -60%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Leczenie grzybicy paznokci laserem jest alternatywą dla długotrwałego i obciążającego leczenia doustnego.

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Laserowe leczenie grzybicy:

  • 79,99 zł zamiast 200 zł za leczenie 1 paznokcia (1 zabieg na paznokieć),
  • 149,99 zł zamiast 300 zł za leczenie 2 paznokci (1 zabieg na każdy paznokieć),
  • 199,99 zł zamiast 400 zł za leczenie 3 paznokci (1 zabieg na każdy paznokieć),
  • 249,99 zł zamiast 500 zł za leczenie 4 lub 5 paznokci (1 zabieg na każdy paznokieć).

Dodatkowe informacje:

  • konsultacja w pakiecie: tak

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zabieg będą mieli wykonany pacjenci z potwierdzoną grzybicą przez lekarza lub badaniem mykologicznym. Aby mieć przeprowadzony zabieg konieczne jest posiadanie wyniku badania mikologicznego potwierdzającego grzybicę. Badanie mykologiczne można wykonać w Centrum. Koszt badania mykologicznego przed zabiegiem laserowym 40 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 58 551 62 45 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Derm-Al Beauty

Gabinet Podologiczny Derm-Al Beauty funkcjonuje od 2010 roku we współpracy z lekarzami specjalistami. Podologia to dziedzina mocno związana z dermatologią i chirurgią dermatologiczną koncentrująca się na diagnostyce, leczeniu i profilaktyce chorób stóp i paznokci. W naszym Gabinecie Podologicznym wykonywane są zabiegi lecznicze i korekcyjne m.in: leczenie wrastających paznokci, zakładanie klamer korygujących, leczenie paznokci grzybiczych, usuwanie hiperkeratoz, modzeli, odcisków, pękających pięt, pocących stóp, odbudowa paznokci uszkodzonych, ortoptyka. W Derm-Al Beauty jest także możliwość wykonania na miejscu badań mikologicznych (w kierunku grzybicy), oraz leczenia grzybicy laserem medycznym. Grzybica paznokci wymaga leczenia, ponieważ nawet we wczesnym stadium nie ustąpi sama, na dodatek jest bardzo zaraźliwa. Nieleczona będzie się rozprzestrzeniała na następne palce, a także będzie zakażać kolejne osoby. Leczenie grzybicy jest trudne i długotrwałe, m.in z powodu powolnego wzrostu paznokci. Zabiegi laserowe mogą wspomóc leczenie lub w przypadku osób, które źle tolerują leczenie doustne (leki przeciwgrzybicze obciążają wątrobę i cały organizm) są jedyną alternatywą. Gabinet Podologiczny Derm-Al Beauty oferuje wykonanie zabiegu leczącego grzybicę paznokci laserem medycznym Fox prod. A.R.C. Laser – Niemcy.