Depilacja-laserowa.info

2 lokalizacji

Depilacja laserowa pach (132 zł) lub bikini (274 zł) w Depilacja-laserowa.info (do -40%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PYSZNIE. Termin: 27.1.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg depilacji laserowej przy wykorzystaniu wysokiej jakości urządzenia; sposób na usunięcie niechcianego owłosienia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
luty 16, 2022
Przepraszam wpisywałam wcześniejszą opinię i spostrzegłam , że wyświetliła się tylko jedna gwiazdka. Zabieg i obsługę oceniam na 5 gwiazdek. Polecam wszystkim z opinią jak poniżej.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 16, 2022
Zabiegi są wykonywane profesjonalnie, bardzo wysoki standard, personel przemiły, dbający o komfort klienta, wnętrze luksusowe. Czułam się bardzo zrelaksowana. Depilacje wykonałam w listopadzie i do tej pory nie mam problemów z owłosieniem. Zdecydowanie polecam wszystkim korzystać z usług z salonu przy ul Oławskiej 9/10 we Wrocławiu.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Mediostar Next Pro
  • rok produkcji: 2017
  • rekomenowana liczba zabiegów: 6-10 (w zależności od gęstości owłosienia i koloru włosa),
  • czas trwania zabiegu:
    • pachy: ok. 5 minut,
    • bikini: ok. 10 minut
  • depilacja laserowa bikini (głębokie) obejmuje: wzgórek, pachwiny, wargi oraz szparę pośladkową
  • więcej informacji na stronie

Podczas zabiegu wiązka lasera trafia bezpośrednio do komórek odżywczych mieszka włosowego i dlatego jest w stanie zniszczyć go szybko, blokując tym samym wzrost nowych włosów. Aby osiągnąć optymalny efekt, potrzeba kilku zabiegów, ponieważ laser działa tylko na włoski w fazie wzrostu.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 791 292 874. Groupon obowiązuje w następujące dni tygodnia: pon. - pt.w godz. 10-15. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Depilacja-laserowa.info

W położonej we Wrocławiu Klinice Depilacji Laserowej skorzystać można z wysokiej jakości usług z zakresu laseroterapii. Na miejscu pracuje doświadczony zespół specjalistów, który zapozna klienta z działaniem lasera i przebiegiem zabiegu. Oferta gabinetu to m.in. laserowe usuwanie przebarwień, leczenie trądziku, zamykanie naczyń, depilacja laserowa.