Stały aparat ortodontyczny samoligaturujący od 1199 zł w Dama Dent

Łódź (Łódź-Górna)

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
10+ kupionych

W skrócie


Z zębami jest inaczej niż z wieżą w Pizie – skrzywienie nie dodaje im legendarnego uroku. Spraw zatem, by stały w równym szeregu, odwiedzając Dama Dent z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Stały aparat ortodontyczny samoligaturujący + konsultacja, plan leczenia oraz modele w 1 z 2 opcji:

1) 1199 zł za aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy,
2) 2999 zł za aparat ortodontyczny estetyczny na 2 łuki zębowe (aparat samoligaturujący estetyczny na górny łuk, na dolny łuk – zwykły, samoligaturujący metalowy) .

Aparat ortodontyczny skutecznie niweluje wady zgryzu, wyrównuje i właściwe ustawia zęby. Model samoligaturujący pozwala dodatkowo na uzyskanie ładnego uśmiechu w stosunkowo krótkim czasie – leczenie przebiega szybciej niż w przypadku tradycyjnego aparatu (można skrócić je nawet o 12 miesięcy), a wizyty kontrolne odbywają się rzadziej. Dodatkowo technika samoligaturująca sprzyja utrzymaniu idealnej higieny jamy ustnej. Ponadto zapewnia większą estetykę, gdyż w aparacie nie stosuje się ligatur w postaci elastycznych gumek. Co więcej, wbudowane w zamki specjalne klapki, które utrzymują łuki, pozwalają zminimalizować tarcia.

Dla osób ceniących komfort przeznaczono aparat estetyczny, który z większej odległości jest praktycznie niewidoczny.

Dama Dent
Klinika prowadzona przez lekarza ortodontę, Małgorzatę Kłoszewską, od 1990 roku specjalizuje się w ortodoncji. Warto zauważyć, że specjalistka stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, a jakość świadczonych usług potwierdzają zdobyte certyfikaty.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy pacjentów w trakcie leczenia ortodontycznego.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Do wykonania planu leczenia potrzebne są 2 zdjęcia RTG (pantomograficzne i cefalometryczne), które można wykonać na miejscu. Koszt jednego zdjęcia: 70 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 42 676 27 33. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

DamaDent


Komentarze

Bardzo dziękuję za profesjonalizm i miłą atmosferę.
Agnieszka Z. · 22 października 2012
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.