Stały aparat ortodontyczny samoligaturujący od 1199 zł w Dama Dent

  Wybierz opcję:

Kup!
Przetwarzanie danych...
Oferta niedługo się kończy!

W skrócie

Klinika ortodontyczno-stomatologiczna odznaczona została wieloma certyfikatami

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy pacjentów w trakcie leczenia ortodontycznego.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Do wykonania planu leczenia potrzebne są 2 zdjęcia RTG (pantomograficzne i cefalometryczne), które można wykonać na miejscu. Koszt jednego zdjęcia: 70 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 42 676 27 33. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Z zębami jest inaczej niż z wieżą w Pizie – skrzywienie nie dodaje im legendarnego uroku. Spraw zatem, by stały w równym szeregu, odwiedzając Dama Dent z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Stały aparat ortodontyczny samoligaturujący + konsultacja, plan leczenia oraz modele w 1 z 2 opcji:

1) 1199 zł za aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy,
2) 2999 zł za aparat ortodontyczny estetyczny na 2 łuki zębowe (aparat samoligaturujący estetyczny na górny łuk, na dolny łuk – zwykły, samoligaturujący metalowy) .

Aparat ortodontyczny skutecznie niweluje wady zgryzu, wyrównuje i właściwe ustawia zęby. Model samoligaturujący pozwala dodatkowo na uzyskanie ładnego uśmiechu w stosunkowo krótkim czasie – leczenie przebiega szybciej niż w przypadku tradycyjnego aparatu (można skrócić je nawet o 12 miesięcy), a wizyty kontrolne odbywają się rzadziej. Dodatkowo technika samoligaturująca sprzyja utrzymaniu idealnej higieny jamy ustnej. Ponadto zapewnia większą estetykę, gdyż w aparacie nie stosuje się ligatur w postaci elastycznych gumek. Co więcej, wbudowane w zamki specjalne klapki, które utrzymują łuki, pozwalają zminimalizować tarcia.

Dla osób ceniących komfort przeznaczono aparat estetyczny, który z większej odległości jest praktycznie niewidoczny.

Dama Dent
Klinika prowadzona przez lekarza ortodontę, Małgorzatę Kłoszewską, od 1990 roku specjalizuje się w ortodoncji. Warto zauważyć, że specjalistka stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, a jakość świadczonych usług potwierdzają zdobyte certyfikaty.

Komentarze

Bardzo dziękuję za profesjonalizm i miłą atmosferę.
Agnieszka Z. · 22 października 2012
Merchant Location Map
 1. 1

  Łódź (Łódź-Górna)

  Ogniskowa 16

  Łódź (Łódź-Górna), 93-329

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}