zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

Creo Place Wilanów - trener personalny i fizjoterapia

Do 67% zniżki na: Terapia - fizyczna/fizjoterapia w firmie Creo Place Wilanów - trener personalny i fizjoterapia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zadbaj o siebie pod opieką specjalistów! Postaw na zdrowe i silne ciało.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: fizjoterapeuta

Personalny Trening Diagnostyczny

Szczegóły oferty:

Czas trwania treningu (ok. 60 minut)

Przebieg:

1. Konsultacja – (wywiad zdrowotny i omówienie zaleceń żywieniowych)

2. Sprawdzenie parametrów ciała

3. Przeprowadzenie prostych testów, pod kątem udzielenia wskazówek treningowych (test mobilności, elastyczności, siły, sprawności, wytrzymałości)

4. Trening główny

5. Podsumowanie - Zaplanowanie drogi do realizacji zamierzonego celu.

Pakiet START - 3 treningi personalne

Pakiet start to świetny wybór na początku drogi do przemiany.

Pomoże Ci zacząć przygodę ze zmianą swojego ciała lub poprawą zdrowia oraz ułatwi wdrożenie zdrowych nawyków.

Na treningach pracować będziemy nad techniką ćwiczeń tak by były one możliwe do samodzielnej realizacji np. w domu. Indywidualne podejście umożliwi uzyskanie efektów w znacznie szybszym tempie. – najczęściej wybierana opcja

Pakiet START - 3 treningi w parze

Doskonały wybór na wspólne spędzenie czasu przyjaciół czy partnerów. Bez względu na poziom zaawansowania trening zostanie dostosowany do możliwości obojga ćwiczących.

Czego możesz się spodziewać na treningu?

Każdy trening prowadzony jest pod okiem certyfikowanych trenerów personalnych lub fizjoterapeutów. Poziom zaawansowania jest dostosowany do poziomu ćwiczącego, jego potrzeb oraz celu jaki chce osiągnąć. Rodzaj treningu dostosowywany jest podczas konsultacji

Poniżej poglądowe typy treningów realizowane na zajęciach. W celu uzyskania lepszych efektów, najczęściej jest to połączenie kilku typów treningu.

• Trening odchudzający całego ciała - Trening umożliwia intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Poświęcony przede wszystkim wzmocnieniu brzucha i jego odchudzeniu brzucha.

• Trening kondycyjno - wytrzymałościowy – trening obwodowy – cykl ćwiczeń na całe ciało wykonywanych w określonym czasie. Dedykowany osobom które chcą poprawić wydolność płuc i wytrzymałość mięśni.

• Trening modelujący/ ujędrniający – Trening z wykorzystaniem obciążenia – ma na celu wzmocnienie i wymodelowanie sylwetki.

• Trening funkcjonalny –Trening którego podstawę stanowi grupa ćwiczeń ukierunkowanych na usprawnienie czynności w życiu codziennym. Ma na celu zminimalizować prawdopodobieństwo pojawienia się kontuzji.

• Trening medyczny/rehabilitacyjny pod opieką fizjoterapeuty - Trening na którym oprócz badania pojawia się intensywne rozciąganie całego ciała. Trening ma na celu pozbycie się bólu, poprawę zakresów ruchu oraz wzmocnienie osłabionych mięśni. Dedykowany osobom z bólami i urazami stawów, pleców, kręgosłupa.

1. Kto może skorzystać z treningu?

Każdy bez względu na poziom zaawansowania. Gwarantujemy indywidualne podejście. Nie wymagamy żadnego przygotowania przed treningiem. Bez obaw dostosujemy ćwiczenia do Twoich możliwości.

2. Czy jeżeli mam kontuzje lub bóle np. pleców, mogę bezpiecznie ćwiczyć?

Dostosujemy trening uwzględniając wszelkie dolegliwości.

3. Czym jest studio treningowe?

Przestrzenią w której nie spotkasz tłumów i nie musisz obawiać się o kolejkę do wybranej przez Ciebie maszyny do ćwiczeń. Podczas treningu masz pełen komfort ćwiczeń tylko i wyłącznie w obecności trenera. Jeśli się wstydzisz własnego ciała i krępuje Cię obecność innych ludzi wokół jesteśmy idealnym miejscem byś porzucił dyskomfort, zaczął cieszyć się aktywnością fizyczną i dał wytchnienie swojej zapracowanej głowie.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Rezerwacja tylko online. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Creo Place Wilanów - trener personalny i fizjoterapia

Jesteśmy studiem treningu personalnego i fizjoterapii. 

Wyróżnia nas przede wszystkim holistyczne podejście do procesu przemiany. Skupiamy się nie tylko na treningu, ale również zmianie stylu życia i zadbaniu o umysł.

Nasze studio jest prywatnym i kameralnym miejscem w którym można czuć się zupełnie swobodnie. Duża przestrzeń i odosobnione sale pozwalają na trening w bardzo komfortowych warunkach. Mamy w zespole zarówno trenerów jak i fizjoterapeutów. Każdy może zdecydować pod czyją opieką czułby się najlepiej.