Cold Look

al. Solidarności 9, Białystok

Kriolipoliza: 1 lub 2 przyłożenia głowicy w Cold Look

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: URODA25. Ważny do 4.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Wymrażanie komórek tłuszczowych to sposób na zgubienie kilku centymetrów w obwodzie, zwłaszcza w miejscach na które nie działają ćwiczenia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 45 minut w temp. do -10 stopni C

Zabieg kriolipolizy jest zabiegiem działającym na tkankę tłuszczową, polegającym na kontrolowanym chłodzeniu tkanki z wykorzystaniem podciśnienia zasysającego fałd skóry wraz z tkanką podskórną do aplikatora, trwającym ok. 45 minut. Tkanka tłuszczowa, która ma podatność na działanie zimna, może zostać trwale niszczona i ulec eliminacji naturalnymi drogami (układ limfatyczny). W efekcie może dojść do redukcji tkanki tłuszczowej w obszarze poddanym zabiegowi.

Warunki

Przeciwwskazania: infekcja, niewydolność narządów.. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 867 154. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów.

Cold Look

Gabinet Cold Look specjalizuje się zabiegu kriolipolizy, czyli redukcji tkanki tłuszczowej poprzez jej miejscowe zamrażanie. Na miejscu pracuje doświadczony zespół specjalistów, wykorzystujący w swojej pracy wysokiej jakości aparaturę oraz kosmetyki.