Piotr Kapelan Piece c.o. Sp. z o.o.

Świętokrzyska 69, Gdańsk

Do 26% zniżki na: Zabieg falą elektromagnetyczną w firmie Clinica Estetica

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APKA25. Termin: 23.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Jeżeli chciałabyś jednocześnie zredukować tkankę tłuszczową i zbudować mięśnie to jest to dobry sposób

O tej ofercie

Zabieg falą elektromagnetyczną Magneffio 30 min

Zabieg falą elektromagnetyczną Magneffio 45 min

Przy użyciu fal elektromagnetycznych i niespotykanych na rynku rozwiązań, urządzenie dociera w głąb naszego ciała nawet na 6 centymetrów, gdzie wywołuje około 1000 skurczy tkanki mięśniowej na każdą minutę zabiegu. To właśnie dzięki temu, terapia urządzeniem Magneffio przynosi korzystne rezultaty. Dodatkowo urządzenie Magneffio redukuje tkankę tłuszczową dokładnie z tej partii ciała, jaka nas najbardziej interesuje.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 420 704. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Piotr Kapelan Piece c.o. Sp. z o.o.

Zespół Clinica Estetica to doświadczone i gruntownie przeszkolone specjalistki, które czuwają nad maksymalnie skutecznym, oraz bezpiecznym przeprowadzaniem zabiegów medycyny estetycznej. Nasz zespół składa się wyłącznie z wykształconej kierunkowo kadry - głównie absolwentek szkół kosmetologicznych. Ponadto, posiadamy wszelkie certyfikaty niezbędne do przeprowadzania zabiegów, dzięki temu nasze klientki mogą mieć gwarancję, że powierzają swoje ciało w ręce osób odpowiednio wyedukowanych w dziedzinie zabiegów odmładzająco-upiększających.