zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Dziś koniec.

Ciało Świadomości

Jasiniec 3/11, Warszawa

Masaż Lomi Lomi lub dla kobiet w ciąży w Ciało Świadomości(do -43%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż jest idealnym pomysłem na rozluźnienie spiętego ciała i odpoczynek duchowy

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 90 minut
  • dostępne masaże: lomi lomi lub dla kobiet w ciąży

Masaż lomi lomi to metoda pracy z ciałem. Jest to masaż całego ciała (z wyłączeniem stref intymnych), który jest wykonywany przy pomocy dłoni i przedramion z użyciem ciepłego oleju. Sposób oraz siła nacisku jest dostosowywana do potrzeb oraz stanu zdrowia masowanej osoby. Dzięki masażowi, można pozbyć się napięcia i bólu mięśni, uwolnić emocje oraz odnaleźć stan równowagi.

Masaż dla kobiet w ciąży: celem tego masażu jest usunięcie bólu tych części ciała, które w czasie ciąży podlegają dużym obciążeniom. Będą to więc plecy, zwłaszcza w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, kark, szyja, opuchnięte miejsca ciała – one najbardziej doskwierają w czasie ciąży. Masaż obejmuje także twarz, nogi oraz brzuch, stymuluje krążenie oraz pozytywnie wpływa na dziecko. Jest on nieinwazyjny zarówno dla ciężarnej, jak i dla dziecka. Rytuał odbywa się na specjalnie do tego celu wyprofilowanym stole na którym, będzie można leżeć w wygodnej pozycji na brzuchu nie odczuwając przy tym żadnego dyskomfortu. Jednak zawsze warto wcześniej skonsultować się z lekarzem przed dokonaniem takiego masażu.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 530 766 747. 1 osoba może kupić maks.1 groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Ciało Świadomości

Ciało Świadomości zostało stworzone przez pełną entuzjazmu psycholożkę, masażystkę i pasjonatkę rozwoju osobistego. Można tu skorzystać z m.in. masażu lomi lomi, masażu dla kobiet w ciąży, zabiegu shirodhara czy medytacji. Warto wspomnieć, że w ofercie znajduje się także mindfullness dla dzieci.

Dodatkowe informacje dostępne tutaj