Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

Os. Wichrowe Wzgórze 122/3, Poznań

Skaling, piaskowanie i fluoryzacja od 129 zł w Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej mają na celu przywrócenie naturalnej bieli zębów oraz remineralizację i wzmocnienie szkliwa

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
listopad 12, 2021
Pani Higienistka rewelacyjna, polecam !
N
Natalia
1 Oceny1 reviews
wrzesień 17, 2021
Świetnie wykonana usługa, przemiła obsługa. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
J
Justyna
1 Oceny1 reviews
wrzesień 4, 2021
Bardzo miła pani higienistka Justyna. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie. Jestem zadowolona z rezultatu. Polecam wszystkim
F
Filip
2 Oceny2 reviews
wrzesień 3, 2021
Bardzo polecam. Wszystko na najwyższym poziomie!
P
Paweł
1 Oceny1 reviews
lipiec 22, 2021
Rewelacyjnie, bardzo profesjonalnie wykonany zabieg, Polecam
A
arleta
3 Oceny2 reviews
lipiec 20, 2021
jestem bardzo zadowolona.uprzejma obsługa .zabieg higienizacji na najwyższym poziomie.
K
kinga
2 Oceny2 reviews
maj 4, 2021
Przemiła i profesjonalna obsługa. Naprawdę polecam
P
Patrycja
1 Oceny1 reviews
marzec 20, 2021
Pełen profesjonalizm. Polecam :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, piaskowanie, fluoryzacja

Skaling ma na celu usunięcie kamienia, który z czasem gromadzi się na zębach – głównie za sprawą bakterii. W pozbyciu się niepożądanych dodatków na szkliwie pomoże skaler, który neutralizuje cząsteczki kamienia i oczyszcza przestrzenie międzyzębowe z bakterii, wykorzystując technologię ultradźwiękową. Piaskowanie z kolei pomoże pozbyć się powierzchniowych przebarwień. Pielęgnacyjną wizytę w gabinecie zwieńczy fluoryzacja, która zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 703 888. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający oraz dla ilu osób przeznaczona jest oferta. Jeśli podczas rezerwacji nie zostanie podany kod zabezpieczający, wówczas klient zostanie obciążony normalnym kosztem wizyty po wykonaniu usługi. Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów, którzy nigdy nie korzystali z usług gabinetu. W celu informacji o dostępnych terminach, można skontaktować się z gabinetem przed zakupem grouponu. W ramach innych ofert Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze można łączyć/kupić jednocześnie groupon na zabieg toksyną boutlinową z zabiegiem wybielania zębów lub higienizacji. Nie można łączyć/kupić grouponu na zabieg wybielania i zabieg higienizacji ani wykorzystać ich w innym terminie. Z oferty można korzystać od poniedziałku do piątku od 8-16 oraz soboty od 8-14. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

Centrum Stomatologii na Osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu to nowoczesna i profesjonalna klinika dentystyczna na Winogradach. Na pierwszej wizycie pracownicy starają się rozpoznawać potrzeby i oczekiwania pacjentów oraz zaoferować im usługę zgodną z najnowszą wiedzą stomatologiczną dostosowaną do ich możliwości finansowych. Podczas leczenia gabinet kieruje się dobrem pacjenta, starając się aby czuli się bezpiecznie i komfortowo. Centrum Stomatologii to wyjątkowe miejsce, w którym pomagamy pacjentom sprawić aby ich uśmiech był zdrowy i piękny, gdyż to on jest naszą najlepszą wizytówką.