zamknij
Multikino

4 lokalizacji

Zabieg zamykania naczynek laserem medycznym od 39,99 zł w Derma SPA

Wybierz opcję
Ponad 70 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Skuteczna metoda zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy i ciele

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
S
Sylwia
1 Oceny1 reviews
styczeń 5, 2022
Nie polecam. Mało profesjonalnie. Problemy od początku już z umówieniem terminu. Niemiła osoba na infolini. Zmiana miejsca wykonania zabiegu na godzinę przed umówionym terminem. Warunkiem skorzystania z usługi jest podpisanie oświadczenia, że pacjent zdaje sobie sprawę, że zabieg może nie przynieść efektów. Zapłaciłam za zamykanie naczynek na całych łydkach, a zabieg trwał minutę, niestaranne wykonanie. Godzina opóżnienia, a parkometr opłacony. Zabieg mmiał trwać pół godziny, a trwał minutę, za to czekanie godzinę. Odradzam. Pieniądze wyrzucone w błoto. Lepiej zapłacić więcej, ale udać się do specjalistów.
replied
View Comment +
M
Marzena
1 Oceny1 reviews
grudzień 28, 2021
Nie polecam, nie jest to profesjonalny salon. Lokalizacja solonu jest inna niż informuje groupon. Zanim zdecydujesz się na zakup dowiedz się czy nie masz przeciwskazań i jakie są efekty oraz zalecenia bezpośrednio po zabiegu. Kupuj świadomie.
replied
View Comment +
G
Guesthelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
listopad 27, 2021
Przyszłam do salonu na umówioną godzinę, wręczono mi listę przeciwwskazań. Niestety jedno z nich dotyczyło mnie. Poprosiłam o oświadczenie, że groupon nie został zrealizowany. Nie otrzymałam. Na dodatek groupon widnieje u mnie jako zrealizowany. Jednym słowem zostałam oszukana. Wydałam pieniądze, a nie została wykonana usługa. Firma jednak otrzyma zapłatę. To mi się jeszcze nie przydarzyło. Uważajcie.
replied
View Comment +
E
Elizabethhelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
październik 23, 2020
Zdecydowanie NIE POLECAM tej firmy która ma swoje oddziały m.in. w Warszawie, Bydgoszczy, Poznaniu. Kupiłam zabieg zamykania naczynek na całej twarzy, zabieg był odwoływany potem przesuwany generalnie bardzo nieprofesjonalne podejście firma"krzak" która nie identyfikuje się pod swoją nazwą w miejscu wykonywania zabiegów (mam tutaj na myśli oddział w poznaniu przy ul. Kutrzeby 16a)tylko korzysta z szyldu innej firmy która wynajmowała poprzednio gabinety, nie przyznając się do swojej nazwy. Bardzo kiepskie opinie niestety sprawdziłam to po fakcie. Firma posiadająca tak naprawdę nazwę SUNRISE CAPITAL SP Z O.O. mająca ogromne wierzytelności z prawomocnym nakazem zapłaty. Wracając do zabiegu wykupionego przez groupon Pan wykonujący zabieg zaproponował, że powinnam mieć zabieg laserem Co2 na rumień na policzkach że to mi pomoże więć wykonał mi tylko peeling twarzy i umówił mnie na następny termin, do tego dokupiłam w gabinecie za kwotę 600zł kolejne zabiegi laserem które miały się odbyć w ustalonym czasie. pierwszy 21.10.20 oczywiście zabieg znowu został przełożony więc moja cierpliwość i zaufanie do tej firmy skończyły się i poprosiłam o zwrot pieniędzy 600zł za zapłacone zabiegi laserem Co2 które nie odbyły się (mam paragon zapłaty). na chwilę obecną złożyłam pismo o dobrowolny zwrot pieniędzy, jeśli nie dojdzie to do skutku to sprawę kieruję na policję i do sądu. Uważam, że takich kobiet potraktowanych w ten sposób jest o wiele więcej i tym samym przestrzegam żeby nie kupować nic w tej firmie.
replied
View Comment +
H
Halinatop reviewer
16 Oceny10 reviews
16 godzin temu
Porażka,duże spóźnienie czasowe ,w rezultacie nie wykonano zabiegu,propozycja zamiany na inny ale w innym czasie. Strata czasu dla mnie a co do pieniędzy to jeszcze się okaże
B
Bożena
3 Oceny3 reviews
dzień temu
mila i profesjonalna obsluga
M
MAŁGORZATA
5 Oceny3 reviews
styczeń 8, 2022
Nie polecam. Firma wymaga podania wrażliwych danyxh do zrealizowania usługi
replied
View Comment +
G
Guest
1 Oceny1 reviews
styczeń 7, 2022
Zostałem oszukany na 400zl W Łodzi nawet nie mają lokalu, a pod wskazanym adresem tylko opuszczona fabryka... jebani oszuści! Oddajcie moje pieniądze
replied
View Comment +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 6 opcji

Zabieg zamykania naczynek czerwonych laserem medycznym

  • 39,99 zł za zabieg zamykania 1 naczynka
  • 69,99 zł za zabieg zamykania 3 naczynek
  • 129,99 zł za zabieg zamykania naczynek na całym nosie
  • 189,99 zł za zabieg zamykania naczynek na całej twarzy
  • 299,99 zł za zabieg zamykania naczynek na całych łydkach lub udach
  • 419,99 zł za zabieg zamykania naczynek na całych nogach

Zabieg zamykania naczynek wykonywany jest amerykańskim laserem medycznym Lumesin.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 734 495 754 (Gdańsk), 734 433 930 (Bydgoszcz), 734 498 932 (Poznań), 608 115 502 (Łódź). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Derma SPA

Chlubą gabinetu są przede wszystkim zabiegi laserowe, które wykonywane są zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, jednymi z najskuteczniejszych na świecie w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Derma SPA z powodzeniem przeprowadza zabiegi trwałej depilacji całego ciała, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Warto dodać, że gabinet jest jednym z nielicznych, które oferują męską depilację intymną. Depilację przeprowadza się z użyciem lasera Light Sheer® DUET™ firmy Lumenis®.

Dodatkowo w Derma SPA wykonywane są zabiegi laserowego usuwania rozstępów oraz blizn pooperacyjnych, potrądzikowych czy też po oparzeniach. W tym celu wykorzystuje się laser PALOMAR™. Warto wspomnieć, że specjalizacją gabinetu są także zabiegi laserowego zamykania naczyń krwionośnych, redukcji rumienia i leczenia rumieniowych postaci trądziku różowatego. Z kolei laserowe odmładzanie skóry przywraca jej jędrność, poprawia owal twarzy i usuwa przebarwienia.