Najlepsze z Groupon

Gabinet Masażu Medycznego i Relaksacyjnego

Grochowska 22, Poznań

Terapia kręgosłupa: badanie, masaż i więcej od 99,99 zł w Gabinecie Masażu Medycznego i Relaksacyjnego

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Indywidualnie dobrany program leczenia dolegliwości bólowych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Magdalena
1 Oceny1 reviews
marzec 1, 2021
Pan Sebastian jest profesjonalistą z wieloletnim doświadczeniem, co "czuć" przy masażu. Bardzo sympatyczna atmosfera, nie czuć skrępowania, co dla mnie jest bardzo ważne. Od razu zapisałam się na następną wizytę :)
replied
View Comment +
E
Edyta
8 Oceny1 reviews
wrzesień 21, 2020
ok
replied
View Comment +
P
Paula
2 Oceny2 reviews
wrzesień 2, 2021
Polecam - bardzo profesjonalne podejście, sympatyczna atmosfera. Wyszłam z gabinetu przyjemnie zmęczona i rozluźniona. Wrócę :)
replied
View Comment +
A
Aleksandra
4 Oceny1 reviews
sierpień 19, 2021
Polecam
replied
View Comment +
M
Mateusz
3 Oceny1 reviews
lipiec 26, 2021
Serdecznie wszystkim polecam. Masaż był wykonany z największą starannością, od razu czuć, że Pan Sebastian jest profesjonalistą. Atmosfera bardzo przyjemna, na pewno wrócę do salonu i będę polecać :)
replied
View Comment +
G
Guest
3 Oceny3 reviews
marzec 11, 2021
Bardzo profesjonalny masaż. Polecam
replied
View Comment +
A
Alicjatop reviewer
9 Oceny6 reviews
marzec 5, 2021
Bardzo profesjonalne miejsce
replied
View Comment +
O
Olena
5 Oceny2 reviews
styczeń 27, 2021
Rewelacja! Czuję się świetnie po masażu, bardzo polecam😊 Myślę, że wrócę ♥️
replied
View Comment +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Terapia kręgosłupa:

* 99,99 zł za badanie fizjoterapeutyczne, 1 sesja, 1 masaż kręgosłupa, 1 zabieg terapeutyczny, * 179 zł za badanie fizjoterapeutyczne, 2 sesje, 2 masaże kręgosłupa, 2 zabiegi terapeutyczne, * 289 zł za badanie fizjoterapeutyczne, 4 sesje, 4 masaże kręgosłupa, 2 zabiegi terapeutyczne

Podczas badania fizjoterapeutycznego terapeuta ocenia między innymi stan kręgosłupa, określa problem i ustala program rehabilitacyjny.  Sesja obejmuje spotkanie terapeutyczne, podczas którego mogą zostać zastosowane metody obejmujące terapię tkanek miękkich lub ćwiczeń pod okiem terapeuty. Oprócz masażu kręgosłupa można liczyć na zabiegi terapeutyczne, a wśród nich streching, poizometryczna relaksacja mięśni, opracowanie punktów spustowych /trigger points/. Dodatkowo, w razie konieczności, dokupić można (ze zniżką) rezonans magnetyczny, termin realizacji: ok. 2 dni.

Terapie do wyboru:

  • terapia bolesnej szyi i głowy - przy zaburzeniach widzenia, zawrotach głowy, problemach z ciśnieniem krwi, bólu zębów trzonowych, kłopotach z połykaniem lub mową. Sesja trwa 60 minut.
  • terapia bolesnych pleców - przy problemach z poruszaniem się, bezsennością, kłopotami w wykonywaniu obowiązków w pracy lub w domu, przy fałszywych bólach np. nerek czy klatki piersiowej. Sesja trwa 60 minut.
  • terapia bolesnych nóg i rąk - przy problemach z cierpnięciem kończyn lub palców, odczuciu ciężkości, obrzękach. Sesja trwa 60 minut.

Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Możliwość wymiany grouponu na bon prezentowy w salonie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Na zabieg należy przyjść z 5-10 minutowym wyprzedzeniem. Podczas trwania zabiegów gabinet jest zamknięty. Na terenie gabinetu obowiązuje bezwzględny zakaz używania telefonów komórkowych. Gabinet jest strefą ciszy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 897 092 wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji tylko za pomocą wiadomości na adres: gabinet.masazu.sebastian@gmail.com lub SMS pod 507 897 092. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada a usługę uważa się za wykonaną.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Gabinet Masażu Medycznego i Relaksacyjnego

Tym, którzy szukają relaksu i ulgi, gabinet oferuje liczne masaże relaksacyjne (dla ciała i duszy) na podgrzewanym stole, medyczne, klasyczne, a przy okazji pielęgnujące. W ofercie są również zabiegi terapeutyczne, m.in. stretching, kinesiology taping czy PIR. Kuracje dostosowane są do indywidualnych potrzeb gości na podstawie wnikliwej diagnostyki, by osiągnąć możliwie najlepsze efekty.