Najlepsze z Groupon

CAMP4

ul. Krasnowolska 50 (wjazd od ul. Poloneza), Warszawa

Ścianka wspinaczkowa: wejście za 12,99 zł i więcej opcji w CAMP4 (do -40%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WELLNESS. Ważny do 31.5.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Jedna z największych hal wspinaczkowych w Polsce

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 6 opcji

  • 12,99 zł zamiast 20 zł za 1 wejście na halę dla 1 osoby – pon.-pt. 10-15,
  • 17,99 zł zamiast 29 zł za 1 wejście na halę dla 1 osoby – pon.-pt. do 10 i po 15 oraz weekendy,
  • 24,99 zł zamiast 40 zł za 1 wejście na halę dla 2 osób – pon.-pt. 10-15,
  • 34,99 zł zamiast 58 zł za 1 wejście na halę dla 2 osób – pon.-pt. do 10 i po 15 oraz weekendy,
  • 129,99 zł zamiast 190 zł za karnet na 8 wejść na halę,
  • 149,99 zł zamiast 210 zł za miesięczny karnet open na halę.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce. Realizacja grouponu, będzie możliwa po zniesieniu ograniczeń związanych z trwającą epidemią.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. . 1 osoba upoważniona jest do jednokrotnego zakupu w Groupon usług na Camp4. Z usługi wejścia na Camp4 zakupionej poprzez Groupon można skorzystać tylko jednokrotnie. Camp4 ma prawo odmówić realizacji usługi w przypadku naruszenia regulaminu a w szczególności w przypadku próby skorzystania z usługi Groupon drugi raz.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku opcji 5. i 6. należy wymienić groupon na karnet w kasie CAMP4. Karnet z opcji 5. ważny 3 miesiące od momentu jego wymiany w kasie. Karnety są dostępne dla klientów indywidualnych – nie będą dostępne dla klientów, którzy chcą się zapisać na sekcje. Od 13.02-17.02 oraz 20.02 - 24.02 Camp4 w dni powszednie będzie czynny dopiero od 16.00. Brak możliwości realizacji grouponu do 16.00.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

CAMP4 Hala Wspinaczkowa

Zlokalizowana na Ursynowie hala nie bez powodu nosi nazwę kultowego obozu wspinaczkowego mieszczącego się w słynnym Parku Narodowym Yosemite w Stanach Zjednoczonych. Niektóre jej sektory nawiązują do formacji skalnych, które znajdują się w amerykańskim parku, a kształt ścian i użyte kolory zostały zaprojektowane tak, aby przypominały widok na legendarną dolinę. Amerykański i warszawski CAMP4 łączy również inspirowanie ludzi do przekraczania własnych granic. Wspinaczka poprawia bowiem koordynację ruchową, wzmacnia kręgosłup i mięśnie, zwiększa wytrzymałość i wydolność organizmu, uczy determinacji i buduje pewność siebie. Dzięki temu, że w ursynowskiej hali znajduje się mnóstwo formacji skalnych z różnymi stopniami trudności, każdy ma szansę przejść trasę odpowiadającą jego umiejętnościom. Radami wspinaczom służą doświadczeni instruktorzy. Aktualnie udostępniona jest część boulderowa, czyli umożliwiająca wspinaczkę solo (do 4 metrów), bez użycia liny.