Bulder Bar

Dereniowa 6, Warszawa

Wejście do bulderowni bez limitu czasowego od 12,99 zł w Bulder Bar (do -35%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: SUPER20. Ważny do 9.6.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci lub okazja by zacząć przygodę ze wspinaczką

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Wejście do bulderowni bez limitu czasowego:

  • 12,99 zł zamiast 18 zł za wejście dla 1 osoby
  • 24,99 zł zamiast 36 zł za wejście dla 2 osób,
  • 35,99 zł zamiast 54 zł za wejście dla 3 osób,
  • 46,99 zł zamiast 72 zł za wejście dla 4 osób.

Buldering to wspinanie na niewielkiej wysokości, do kilku metrów.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie mogą wspinać się tylko pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego albo wynająć instruktora do opieki za dodatkową opłatą. Osoby niepełnoletnie muszą mieć wypełniony formularz zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagane obuwie z miękką podeszwą.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Rezerwacja nie jest wymagana. Godz. otwarcia: pon.-pt. 12-22, sob. 12-21, niedz. 12-20. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bulder Bar

Firma powstała z pasji do wspinaczki, a jej założyciele sami lubią aktywny odpoczynek, dlatego starają się zapewnić odpowiednie warunki do bulderingu, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, bez względu na stopień zaawansowania.

Bulder Bar to kameralna bulderownia o powierzchni 74 m² z dużą liczbą przewieszeń, urozmaiconymi drogami i ciekawą bryłą. W pomieszczeniu można się wspinać na przewieszonych ścianach i suficie bez uprzęży i liny. Zabezpieczeniem jest gruby, atestowany materac, który sprawia, że nawet odpadnięcia z sufitu nie są groźne. W bryle bulderowni znajduje się również campus HRT. W Bulder Barze do dyspozycji gości jest też szatnia, łazienka, prysznic, a dla najmłodszych przygotowano kącik dziecięcy. Dodatkowy atut stanowi bliskość metra Imielin.