Brak nowych powiadomień

ul. Obrzeżna 1 lok. 8, Warszawa (Mokotów)

Aparat ortodontyczny na 1 łuk: stalowy (499 zł) lub porcelanowy (899 zł) w Bo-Dent

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Aparat ortodontyczny (porcelanowy lub metalowy) zapewnia skuteczną korekcję wady zgryzu i estetyczny uśmiech

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Marek
1 Oceny1 reviews
maj 24, 2019
Zawsze szybko, zawsze na czas, zawsze dobrze. Ja z czystym sercem (i czystymi zdrowymi zębami) polecam.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 499 zł za 1 łuk stałego stalowego aparatu ortodontycznego (zamki metalowe),
  • 899 zł za 1 łuk aparatu porcelanowego.

Podczas wizyty ortodonta założy porcelanowy lub stalowy aparat na jeden łuk zębów, dobierając właściwy kierunek i siłę działania aparatu. Zakładanie aparatu ortodontycznego nie jest bolesne, a dyskomfort związany z początkowym noszeniem szybko złagodzą myśli o szeregu równych zębów. 

Tych, którzy poszukują solidnych rozwiązań, zadowoli model stalowy – metalowe zamki są wyjątkowo odporne na korozję. Ich wykonana z mikrosiateczki podstawa doskonale przylega do powierzchni zębów, a zarazem umożliwia łatwe zdjęcie zamka po zakończeniu leczenia. Aparat porcelanowy z kolei jest opcją dla osób, którym zależy na estetyce.

Warunki

Groupon ważny przez 8 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon nie łączy się z innymi promocjami w gabinecie. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Przychodnia zastrzega sobie prawo odstąpienia od leczenia w przypadku, jeśli byłoby ono niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. W większości przypadków wymagane jest leczenie dwóch łuków. W przypadku zakupu aparatu stalowego, gdy lekarz zdecyduje o konieczności założenia aparatu porcelanowego lub dodania dodatkowo płatnych elementów do aparatu, istnieje możliwość dopłaty na miejscu lub zwrotu grouponu. Jeżeli po konsultacji pacjent nie podejmie się leczenia, może otrzymać zwrot środków groupon. 20% zniżki na wybielanie po zdjęciu aparatu.  
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 647 37 38 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Bo-Dent

Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i posiada szeroki zakres usług z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej i protetyki. W pracowni RTG można wykonać zdjęcia punktowe oraz pantomograficzne i cefalometryczne. Cztery klimatyzowanie gabinety przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji pacjentów jest też bezpłatny parking.