BlokFit

Słowackiego 1a, Gdańsk

Wejście open na ściankę wspinaczkową dla 2 osób za 27,99 zł i więcej opcji w BlokFit w Gdańsku (do -44%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wspinaczka na ściankach boulderowni to dobry sposób na ćwiczenie mięśni rąk, nóg oraz swojej formy fizycznej

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Wejście open na boulderownię:

  • 27,99 zł zamiast 48 zł za wejście dla 2 osób,
  • 39,99 zł zamiast 72 zł za wejście dla 3 osób,
  • 32,99 zł zamiast 49,50 zł za wejście dla rodziny (2 osoby dorosłe + maks. 5 dzieci).

Bouldering jest dostępny dla każdego, niezależnie od wieku, masy ciała, posiadanego sprzętu czy doświadczenia. Jest to forma wspinaczki na mniejszą wysokość (do ok. 5 metrów). Uprawianie jej nie wymaga użycia lin asekuracyjnych. Podstawową metodą asekuracji jest gruby, miękki materac.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy tylko nowych klientów BlokFit.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 2-godzinne zajęcia z instruktorem "Boulderstart" odbywają się w każdą środę i niedzielę od 18.00 do 20.00 . Wejście na "Boulderstart" jest możliwe tylko dla osób powyżej 13 lat (do 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica). Dzieci w wejściu rodzinnym muszą być poniżej 12 roku życia .Rezerwacja nie jest wymagana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

BlokFit

Dbanie o muskularną lub szczupłą sylwetkę nie musi wcale oznaczać syzyfowych prac na siłowni. Zamiast przelewać hektolitry potu, rzeźbę greckiego boga lub bogini można uzyskać dzięki boulderingowi. Wspinaczka na kilkumetrowe skalne bloki angażuje nie tylko mięśnie pleców, rąk, nóg, ale również pośladków. Dzięki temu regularny trening skutkuje satysfakcjonującymi rezultatami. Co jednak ważniejsze, bouldering jest wciągającym sportem i dla wielu atrakcyjniejszym sposobem na utrzymywanie formy niż podnoszenie ciężarów czy bieganie. Blokfit dla swoich gości przygotował ponad 50 dróg wspinaczkowych o różnym poziomie trudności. Oznacza to, że na powierzchni wspinaczkowej wynoszącej 1100 m² jest blisko 5 tysięcy chwytów – zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.