Biotigo - salon masażu i kosmetyki

ul. Kiełbaśnicza 20, Wrocław

Do 26% zniżki na: Redukcja tłuszczu/cellulitu w firmie Biotigo - salon masażu i kosmetyki

Wybierz opcję

Wyróżniki

  1. Swobodna i kameralna atmosfera w centrum miasta.
  2. Nie pracujemy dla kogoś, tylko dla siebie - Twój sukces to nasz cel.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Modelujący masaż bańką chińską 45 minut - 3 zabiegi

Jak mówi znane porzekadło masaż odchudzający odchudza przede wszystkim masażystę. My tego nie chcemy, więc opracowaliśmy zabieg, który wspomaga odchudzanie i kształtowanie sylwetki właściwej osoby. 

Nie będziemy Ci obiecywać cudów, ale poprawę wyglądu skóry, ujędrnienie i poprawę metabolizmu tkanki tłuszczowej już tak. W połączeniu z Twoją silną wolą, ćwiczeniami i dietą osiągniemy założony cel. 

Seria 3 zabiegów wyszczuplających z wykorzystaniem ultradźwięków, podczerwieni i bańki chińskiej

Jak mówi znane porzekadło masaż odchudzający odchudza przede wszystkim masażystę. My tego nie chcemy, więc opracowaliśmy zabieg, który wspomaga odchudzanie i kształtowanie sylwetki właściwej osoby. 

Nie będziemy Ci obiecywać cudów, ale poprawę wyglądu skóry, ujędrnienie i przyspieszenie metabolizmu tkanki tłuszczowej już tak. W połączeniu z Twoją silną wolą, ćwiczeniami i dietą osiągniemy założony cel. Wybierz:

Każdą wizytę poprzedza wywiad mający na celu uzgodnienie indywidualnych celów każdego klienta. 

Pierwsze pytanie jakie sobie powinnaś postawić przed zabiegiem, to czy jestem gotowa na długą walkę, zakończoną sukcesem. 

Jesteśmy Twoimi sojusznikami. Zapraszamy!

Monika i Mariusz

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Należy upewnić się, że ma przeciwwskazań zdrowotnych do realizacji zabiegu; w razie wątpliwości należy wcześniej zasięgnąć opinii lekarza. Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 533 803 388. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Ograniczona dostępność w weekendy. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Biotigo - salon masażu i kosmetyki

Zlokalizowany w ścisłym centrum salon oferuje szeroką gamę zabiegów kosmetycznych i masaży. Dzięki nim można zadbać nie tylko o swoje ciało, lecz także o dobre samopoczucie i relaks. Doświadczony zespół masażystów oraz fizjoterapeutów, przy użyciu specjalistycznego sprzętu i produktów, przeprowadza takie zabiegi, jak Business massage, Aquarelle (intensywny zabieg nawilżająco-energetyzujący), Re Balancing (zabieg oczyszczająco-balansujący) i więcej. Warto zwrócić uwagę, że salon specjalizuje się w wykonywaniu usług mobilnych, zarówno w domu klienta, jak i w dowolnie wybranym przez niego miejscu.