Brak nowych powiadomień

BeneFit

3 lokalizacji

Joga: miesięczny karnet od 69,99 zł i więcej w BeneFit Ewa Anna Schiller – 3 lokalizacje

Oferta ograniczona czasowo!
Do -54%
40+ kupionych
Wybierz opcję

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Karnet dla 1 osoby na zajęcia jogi:

  • 69,99 zł zamiast 120 zł za karnet na 1 miesiąc (1 raz w tygodniu),
  • 109,99 zł zamiast 240 zł za karnet na 2 miesiące (1 raz w tygodniu),
  • 119,99 zł zamiast 238 zł za karnet na 1 miesiąc (2 razy w tygodniu),
  • 209,99 zł zamiast 460 zł za karnet na 2 miesiące (2 razy w tygodniu).

Niewątpliwą korzyścią uczęszczania na zajęcia jogi jest nabycie umiejętności świadomego oddychania. To jedna z niewielu czynności, która jest zarówno automatyczna, jak i świadomie sterowana. Efektami ćwiczeń są m.in. poprawa samopoczucia, zdrowia i wzrost energii.

Dodatkowe informacje:

  • rodzaj jogi: klasyczna
  • grafik zajęć dostępny jest tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu (z wyłączeniem okresu 01.07-31.08.2015) i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona dla nowych klientów. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Grafik dostępny na stronie www
Konieczna rezerwacja tel. 603 088 898 lub  mailowo: schillerewa@gmail.com z podaniem kodu zabezpieczającego, daty zajęć oraz lokalizacji. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

BeneFit

Lista zalet i pozytywnych efektów jogi jest długa - od poprawy elastyczności mięśni, po pozytywny wpływ na stan emocjonalny. Po co jednak czytać o zaletach tych ćwiczeń, skoro w zasięgu ręki znajduje się miejsce, które zapewnia możliwość wzięcia udziału w sesjach zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z jogą.

BeneFit, aby zadbać o to, żeby zajęcia przynosiły pożądane efekty, starannie dobrał odpowiednich instruktorów, którzy służą pomocą i radą. Firma posiada także swój blog i prowadzi warsztaty, gdzie motywuje, zachęca do działania, uczy oraz radzi. Wystarczy przyjść tu choć raz, a atmosfera panująca w tym miejscu przyciągnie z powrotem jak magnes.

BeneFit

Fitness, Joga