Bella Skyway Festival

Pod Krzywą Wieżą 1, Toruń

7,99 zł zamiast 10 zł: bilet (TANIO I BEZ KOLEJKI) na Water Concept Cinema w ramach Bella Skyway Festival 2016 w Toruniu

Wybierz opcję

Wyróżniki

Ósma edycja festiwalu światła olśni uczestników instalacjami świetlnymi i projekcjami wielkoformatowymi

O tej ofercie

Oferta

  • 7,99 zł zamiast 10 zł za bilet wstępu (TANIO I BEZ KOLEJKI) na Water Concept Cinema w ramach Bella Skyway Festival 2016

Dzieci do 12 lat wchodzą bezpłatnie.

Dostępne terminy pokazów świetlnych:

  • 23-28.08.2016 o godz. 21:00
  • 23-28.08.2016 o godz. 22:00
  • 23-28.08.2016 o godz. 23:00

Water Concept Cinema w ramach Bella Skyway Festival 2016

„Najlepsze wydarzenie kulturalne lata” 2015 roku, najlepszy produkt turystyczny Polski w 2014 roku i ponad 350 000 widzów podczas ostatniej edycji – Bella Skyway Festival w Toruniu to gwarancja udanej zabawy. 8. edycja imprezy zbliża się wielkimi krokami. Wystartuje bowiem 23 sierpnia i zakończy się 5 dni później.

Water Concept Opera Stumetrowa, stworzona z 7000 dysz kurtyna wodna, strumienie wody 25 metrów nad ziemią, 10000 litrów wody wystrzelonej w powietrze – ta jedyna w Europie, niepowtarzalna iluminacja zostanie zaprezentowana po raz pierwszy właśnie w Toruniu, na Błoniach Nadwiślańskich. Potężna opera wodna stworzona przez Bogumiła Palewicza – jednego z najlepszych reżyserów światła w Europie – to ogromne wyzwanie, jednak jak mówi sam autor: „Nie ma rzeczy niemożliwych, bo te wykonuję od ręki. Dopiero cuda zajmują mi troszkę czasu.” Jeden z tych cudów to właśnie Water Concept Opera i to właśnie w Toruniu można będzie go doświadczyć.

Podczas Water Concept Cinema jedni z najlepszych reżyserów światła w Europie, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, stworzą w Toruniu spektakularny pokaz multimedialny. Przeniesie on widzów w abstrakcyjną opowieść o cudach świata. Obracające się elementy wideo stworzą złudzenie ruchu. Jeśli dodać do tego wielokanałowy dźwięk i przestrzenne animacje powstające na powierzchni 700 mkw., publiczność otrzyma szansę interakcji z projekcją. Nie sposób będzie przejść obojętnie obok jedynego na świecie wodnego kina 360º, które powstanie na milionach kropel wody, czy magicznie wybuchającego ognia na szczycie wodnej fontanny.

Atrakcyjne warunki do obejrzenia instalacji zostaną stworzone dla użytkowników serwisu Groupon. „Osoby, które zakupią bilety przez ten portal, będą mogły uniknąć niepotrzebnego, długiego czekania w kolejkach. Każdy, kto zakupi bilet przez Groupon, będzie cieszyć się najlepszymi godzinami pokazów i jeszcze sprawniejszym wejściem na teren instalacji, która jest biletowana ze względów bezpieczeństwa” – komentuje Przemysław Draheim z Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Seanse przeznaczone do przedsprzedaży przez Groupon wyznaczone są na godzinę 21, 21.30. 22, 22.30, 23, 23.30 oraz 24 każdego dnia w trakcie trwania festiwalu. Jednak to nie tylko warunki oglądania pokazów powinny zachęcić użytkowników Groupona. Nawet 20% zniżki dotyczą właśnie osób, które zakupią bilety za pośrednictwem serwisu. „Myślę, że każdy chciałby spędzić wyjątkowy wieczór w gronie rodziny lub znajomych przy jednej z najbardziej spektakularnych instalacji świetlnych w Europie. Dlatego warto kupować bilety wspólnie i cieszyć się wyjątkowymi zniżkami” – dodaje Przemysław Draheim.

Więcej informacji o Water Concept Cinema w ramach Bella Skyway Festival 2016 w Toruniu TUTAJ

Zobacz galerię z Festiwalu 2015 TUTAJ

W związku z zastosowaniem technologii kurtyn wodnych, w przypadku silnych podmuchów wiatru, może się zdarzyć, że publiczność zostanie delikatnie zroszona kroplami wody.

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon jest biletem wstępu.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia. 

naprezent

Bella Skyway Festival