Brak nowych powiadomień

Wybrany 60-minutowy masaż dla dwojga za 109 zł i więcej opcji w Sunrise Doctors

Oferta niedługo się kończy!
Do -61%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Specjalistyczne masaże, m.in. o działaniu leczniczym, regenerującym, odprężającym to sposób na relaks we dwoje

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
AlicjaHELPFUL REVIEWER
2 Oceny2 reviews
listopad 27, 2019
Peelingu węglowy bardzo słaby. Za większą moc lasera trzeba dopłacać (o czym dowiadujemy się dopiero na wizycie). Mam porównanie z zabiegiem wykonywanym w innym gabinecie i różnica jest diametralna. Jedyny plus to sympatyczne panie kosmetolog.
J
JoannaHELPFUL REVIEWER
3 Oceny3 reviews
listopad 11, 2019
Witam jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu na twarz polecam
M
mariolaTOP REVIEWER
21 Oceny12 reviews
październik 14, 2019
super atmosfera :)
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 109 zł zamiast 280 zł za wybrany 60-minutowy masaż dla dwojga,
  • 159 zł zamiast 320 zł za wybrany 60-minutowy pakiet (masaż twarzy i ciała na bazie aromatycznego gorącego oleju dla 2 osób + zaproszenie do strefy VIP na lampkę wina, sery, owoce i pyszne łakocie).

Masaże do wyboru:

  • relaksacyjny: odprężający masaż na całe ciało, sprzyja rozluźnieniu mimowolnych napięć mięśniowych i redukuje objawy stresu, przynosi ulgę w dolegliwościach bólowych, relaksuje
  • gorącymi kamieniami: zabieg z zastosowaniem ciepłych kamieni wulkanicznych likwiduje napięcia i bóle mięśni, głęboko rozgrzewa organizm oraz przyspiesza krążenie krwi, ma działanie odprężające i oczyszczające
  • klasyczny: masaż na całe ciało łagodzący napięcia mięśniowe i bóle stawów, ma dobroczynny wpływ na poprawę samopoczucia i ogólnego zdrowia
  • leczniczy: dopasowywany do schorzeń, z którymi boryka się klient, pomaga w uporaniu się z nimi
  • gorącymi, aromatycznymi olejkami: masaż relaksacyjny z użyciem pachnących, odprężających olejków
  • gorącymi kamieniami: zabieg z zastosowaniem ciepłych kamieni wulkanicznych likwiduje napięcia i bóle mięśni, głęboko rozgrzewa organizm oraz przyspiesza krążenie krwi, ma działanie odprężające i oczyszczające (dostępny tylko w opcji nr 2.)

Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dodatkowo w gabinecie łydki uda lub plecy po 199 zł. Opcja z 60-minutowym masażem dla dwojga, realizowana jest wyłącznie godzinach 7- 15 w środy, wtorki i poniedziałki, pozostałe opcje w realizowane są w dogodnym terminie. Oferta jest realizowana tylko i wyłącznie w Poznaniu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj http://www.sunrisedoctors.pl/index.php/ct-menu-item-147 (wybierając odpowiednie miasto). W przypadku problemów z dodzwonieniem się, istnieje możliwość wysłania wiadomości SMS z imieniem i nazwiskiem (klinika oddzwoni). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Sunrise Doctors

Instytut Medycyny Estetycznej oferuje swym gościom szeroką gamę usług z zakresu kosmetologii, fizjoterapii i biorezonansu, która jest stale udoskonalana. Pomocą służy wykwalifikowana kadra, która proponuje rozwiązania i metody zgodne z najnowszymi dokonaniami i zdobyczami branżowymi. Do każdego klienta podchodzi się tu indywidualnie, by jak najpełniej zaspokoić jego potrzeby, co przekłada się na długotrwałe efekty, oraz zapewnić mu chwilę relaksu.

Sunrise Doctors

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.