Bar Pomorza

Al. Jana Pawła II, Nabrzeże Pomorskie, na przeciwko Akwarium Gdyńskiego, Gdynia

Uczta na kutrze rybackim: 27,99 zł za groupon wart 40 zł i więcej opcji w Barze Pomorza w Gdyni

Wybierz opcję

Wyróżniki

Gratka dla miłośników ryb – na miejscu można skosztować flądry, dorsza, pstrąga, soli i więcej

O tej ofercie


Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon na dowolne pozycje z menu:

  • 27,99 zł za groupon wart 40 zł,
  • 41,99 zł za groupon wart 60 zł,
  • 69,99 zł za groupon wart 100 zł.

Menu dostępne jest tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholi. Groupon do wykorzystania wyłącznie na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj z 24-godz. wyprzedzeniem przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Bar Pomorza

Na historycznym, niemalże sześćdziesięcioletnim statku, skosztować można świeżych ryb prosto od gdyńskich rybaków. Tuż przy Skwerze Kościuszki miłośnicy flądry, dorsza, halibuta, turbota czy łososia spróbują swoich ulubionych dań wraz z dodatkami, takimi jak zupa rybna czy sos kaszubski. Przy szumie fal i w klimatyzowanych pomieszczeniach zorganizować można również imprezę okolicznościową. Warto dodać, że Bar Pomorza został uznany przez portal gastronauci.pl i miesięcznik „Podróże” za najlepszy bar rybny w Gdyni.