Bank Millennium

5 zł: otwórz konto w Banku Millennium z premią 250 zł

Wybierz opcję

Wyróżniki

Otwórz Konto 360° i odbierz do 250 zł premii

O tej ofercie

Darmowe konto, dostępne zawsze i wszędzie, jest teraz w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że zdecydujesz się na założenie Konta 360º lub Konta 360º Student w Banku Millennium z dzisiejszym grouponem, a otrzymasz dodatkowo 250 zł premii.

Oferta

 • 5 zł za groupon uprawniający do złożenia wniosku o otwarcie Konta 360° albo Konta 360° Student w Banku Millennium i otrzymania premii w wysokości do 250 zł po spełnieniu łącznie wszystkich warunków Regulaminu.

Premia w wysokości 35 zł jest naliczana przez pięć następujących po sobie okresów rozliczeniowych, pokrywających się z miesiącami kalendarzowymi, przy czym pierwszy okres rozliczeniowy trwa od 26.07.2015 do 31.08.2015, a ostatnim okresem rozliczeniowym jest miesiąc grudzień. 

Premia za dany okres rozliczeniowy jest naliczana po łącznym spełnieniu w tym okresie następujących warunków: 

 • zasilenie Konta 360° lub Konta 360° Student kwotą min. 1000 zł oraz 
 • suma zaksięgowanych na Koncie w tym okresie rozliczeniowym transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową do Konta lub przy użyciu usługi płatności mobilnych BLIK nie będzie mniejsza niż 350 zł. 

Premia dodatkowa w wysokości 75 zł wypłacana jest jednorazowo jeśli w okresie Sprzedaży Premiowej na Konto Uczestnika wpłynie wynagrodzenie w kwocie nie niższej niż 1000 zł w co najmniej trzech następujących po sobie miesiącach, z których ostatni będzie pokrywał się z ostatnim okresem rozliczeniowym w ramach Sprzedaży premiowej ( grudzień 2015 roku). 

Łączna wysokość premii nie może przekroczyć kwoty 250 złotych.
Aby skorzystać z promocji wystarczy wypełnić wniosek internetowy o prowadzenie konta oraz spełnić warunki opisane w  Regulaminie sprzedaży premiowej kont osobistych (Konta 360º i Konta 360º Student) oferowanych przez Bank Millennium S.A. na Groupon.pl.

Promocje organizowane w Banku nie podlegają łączeniu. Klienci korzystający z powyższej oferty nie są objęci innymi promocjami dla nowych klientów w Banku Millennium.

Konto 360° to kompletne konto pełne korzyści. Z konta można korzystać w dowolnym miejscu i czasie, w najwygodniejszy w danej chwili sposób (przez serwis internetowy Millenet, infolinię TeleMillennium, Aplikację Mobilną oraz w oddziałach Banku).

Z Kontem 360° lub Kontem 360° Student oszczędzasz na opłatach:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę do konta Visa Konto 360°,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Millenet i bankowość mobilną,
 • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty,
 • 0 zł za przelewy na e-mail i numer telefonu komórkowego.

Dodatkowe korzyści:

 • Pakiet Bardzo Pomocny do Konta 360°, czyli bezpłatna ochrona ubezpieczeniowa (do 12 miesięcy), w ramach której można skorzystać z pomocy medycznej i technicznej aż 7 razy w roku,
 • możliwość wypłaty gotówki podczas płacenia kartą za zakupy w sklepie, dzięki usłudze CashBack,
 • zniżki przy płatnościach kartą w ramach programu rabatowego „Inspiracje”,
 • karty do płatności internetowych (autoryzacja 3D Secure) oraz zbliżeniowych (funkcja payWave z możliwością włączenia/ wyłączenia funkcji w dowolnym momencie),
 • szybka i wygodna obsługa finansów w Aplikacji Mobilnej Banku Millennium,
 • możliwość korzystania z systemu płatności mobilnych BLIK.

Oferta Banku Millennium to także:

 • atrakcyjne oprocentowanie na 3-miesięcznej Lokacie Mobilnej oraz promocje dla Posiadaczy Konta 360° lub Konta 360° Student,
 • korzystne warunki Pożyczki Gotówkowej i Limitu w Koncie,
 • Manager Finansów – dostęp do osobistego narzędzia ułatwiającego planowanie i kontrolowanie domowego budżetu.

Ważne informacje:

 • Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, karte oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu.
 • Konto 360° Student przeznaczone jest dla osób w wieku 18–26 lat; zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu.
 • Do karty dołączony jest opcjonalny pakiet z ochroną ubezpieczeniową w cenie zgodnej z Cennikiem usług.
 • Składka za „Pakiet Bardzo Pomocny” nie jest pobierana przez pierwszych 12 miesięcy prowadzenia konta.
 • Szczegóły ofert w Regulaminie ogólnym otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA , cennikach usług oraz warunkach i regulaminach ubezpieczeń dostępnych w oddziałach Banku oraz na www.bankmillennium.pl.

Więcej informacji: „Konto 360°”.

Warunki

Groupon ważny od 26.07.2015 do 24.08.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona dla osób pełnoletnich, uprawnionych do zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bankowego, które nie są pracownikami Banku Millennium i nie posiadają/li żadnego produktu Banku Millennium po 01.09.2014 oraz wyraziły zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych dla celów marketingu Banku (poczta tradycyjna, telefon, kanały elektroniczne).
Realizacja zamówienia: aby zrealizować groupon, należy w okresie od 26.07.2015 do 24.08.2015 wypełnić wniosek internetowy o otwarcie Konta 360° albo Konta 360° Student i zawrzeć z Bankiem umowę o prowadzenie Konta, spełniając warunki promocji opisane szczegółowo w Regulaminie PromocjiLink do wniosku dostępny jest na zakupionym grouponie w polu "Kod grouponu".
Dodatkowe informacje: warunki otrzymania nagrody pieniężnej oraz pozostałe warunki oferty opisane szczegółowo w Regulaminie Promocji. Nagrody wypłacane są na Konto uczestnika za dany okres premiowy, nie później niż do 10 dnia roboczego po danym okresie rozliczeniowym. Promocje organizowane w Banku nie podlegają łączeniu. Klienci korzystający z powyższej oferty nie są objęci innymi promocjami dla nowych klientów w Banku Millennium.
Sprawdź przed zakupem: Regulamin sprzedaży premiowej kont osobistych oferowanych przez Bank Millennium S.A. na Groupon.pl oraz Regulamin ogólny otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium S.A., najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Bank Millennium