Bakłażan Pizzeria & Restauracja

ul. Kolista 12, Kraków

2 dowolne pizze o średnicy 30 cm od 33,99 zł i więcej opcji w Bakłażan Pizzeria & Restauracja (do -44%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Ponad 30 różnych kompozycji do wyboru, m.in.: z boczkiem, kiełbasą i śmietaną czy też szynką, serem camembert, pieczarkami i oliwkami

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Pizza o średnicy 30 cm:

  • 33,99 zł za 2 dowolne pizze 30 cm
  • 49,99 zł za 3 dowolne pizze 30 cm
  • 64,99 zł za 4 dowolne pizze 30 cm

Przykładowe pizze:

  • Bakłażan (bakłażan, szpinak, ricotta, parmezan)
  • Patrząc z boczku (boczek, śmietana, kiełbasa)
  • Świntuszymy (szynka, ananas, kukurydza)
  • Salam mi (salami, kabanos, papryka, cebula oliwki)

Pełne menu dostępne jest tutaj.

Bakłażan Pizzeria & Restauracja

Jest w Krakowie miejsce, gdzie kuchnia włoska harmonijne łączy się z kuchnią polską. Bakłażan Pizzeria & Restauracja - bo o tej restauracji mowa - swoich gości kusi pizzą w ponad 30 różnych kompozycjach. Są wśród nich okazy typowo włoskie (np. pizza z rucolą i szynką parmeńska), jak i nieco bardziej swojskie (np. pizza z boczkiem, kiełbasą, kiszonym ogórkiem i cebulą).

Ponadto w menu można znaleźć tradycyjną zupę włoską - minestrone i żurek z kiełbasą i boczkiem, pappardelle carbonara i pieczoną lub gotowaną golonkę wieprzową czy też ciabattę z tuńczykiem i gołąbki z ryżem i mięsem w sosie grzybowym lub pomidorowym.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta jest ważna tylko w lokalu. Nie ma możliwości skorzystania z grouponu na wynos i w dostawie.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. 10% rabatu na całe menu, podczas kolejnej wizyty.
Konieczna rezerwacja Konieczna rezerwacja przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bakłażan Pizzeria & Restauracja