zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem LOCAL25. Dziś koniec.

Bajkowe Okulary Salon Optyczny

Trawowa 32A, Wrocław

Groupony zniżkowe na okulary w firmie Bajkowe Okulary Salon Optyczny

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:07:56:30

Wyróżniki

Pod okiem doświadczonego personelu dobieramy kompleksowo okulary korekcyjne. Optometrysta sprawdzi ostrość wzroku i dobierze okulary.

O tej ofercie

Oferta obejmuje groupon zniżkowy, na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości produktu, zgodnie z cennikiem salonu.

Groupon zniżkowy wart 300 zł na 1 parę okularów korekcyjnych (szkl.z filtrem do wyświetlaczy elektronicznych)

Groupon zniżkowy wart 300 zł na 1 szt. okularów korekcyjnych wraz z doborem i szkłami korekcyjnymi z filtrem blokującym promieniowanie niebieskie od wyświetlaczy elektronicznych (dotyczy oprawek od 250 zł)

Groupon zniżkowy wart 200 zł na zakup 1 pary okularów z soczewkami fotochromowymi

Groupon wart 200 zł na zakup 1 szt. okularów korekcyjnych wraz z doborem i z antyrefleksem.

Grupon zniżkowy wart 500 zł na 1 pare okularów progresywnych wraz doborem okularów

Groupon zniżkowy wart 500 zł na zakup 1 szt. okularów progresywnych z antyrefleksem wraz z ich doborem. 

W Salonie Optycznym Bajkowe Okulary dostępny jest szeroki wybór oprawek dla dorosłych i dzieci. Między innymi marek takich jak: Guess, Tous, Solano, Tonny, Zanzara

Wysokiej jakości soczewki okularowe.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 572 962 784. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Oferta obejmuje groupon zniżkowy, na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości produktu, zgodnie z cennikiem salonu. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Bajkowe Okulary Salon Optyczny

Serdecznie zapraszamy do Salonu Optycznego Bajkowe Okulary. Jesteśmy nowoczesnym, kreatywnym i otwartym na trendy salonem optycznym. Idziemy naprzeciw wysokim wymaganiom naszych klientów, dlatego też stawiamy na profesjonalizm, fachową i wysoką jakość naszych usług. W salonie mogą Państwo zapoznać się z szeroką gamą oferowanych usług i produktów z wysokiej półki. Oferujemy Państwu oprawki z najnowszych kolekcji. Odwiedzający nas klienci zawsze mogą znaleźć coś dla siebie, jak również uzyskać fachową poradę, informację. Badania wzroku wykonujemy na wysokiej jakości sprzęcie. Możecie Państwo u nas skorzystać z badań wzroku dla osób dorosłych jak i dzieci.