Autokadet - Szkoła Nauki Jazdy (KN)

Konwiktorska 7, Warszawa

Kurs na prawo jazdy: kategoria B od 699 zł w OSK Autokadet (do -50%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pełny kurs na prawo jazdy: 30 godz. teorii i 30 godz. jazd, opcjonalnie podręczniki, badania lekarskie oraz 3 godz. jazd dodatkowych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
W
Weronika
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 12, 2022
Porażka. Wzięłam jazdy doszkalające w innej szkole, instruktor miał wrażenie, że ma osobę która pierwszy raz robi kurs, a rzeczy, które mówił instruktor w kadecie to same głupoty, które nijak mają się do egzaminu na prawko. Zdecydowanie odradzam kupowania prawka w tej szkole, wcale nie zaoszczędziłam, zmarnowałam tylko czas i pieniądze...

O tej ofercie

Przesiądź się z autobusu do samochodu – ale najpierw naucz się jeździć w Autokadet. Kup dzisiejszy groupon.

Oferta
Kurs na prawo jazdy kat. B w 1 z 3 opcji:

1) 699 zł zamiast 1399 zł za 30-godz. kurs na prawo jazdy,
2) 799 zł zamiast 1549 zł za 30-godz kurs na prawo jazdy oraz 3 godziny jazd dodatkowych,
3) 999 zł zamiast 1669 zł za 30-godz kurs na prawo jazdy oraz 3 godziny jazd dodatkowych + symulacja egzaminu państwowego wraz z podręcznikami i badaniami lekarskimi.

Na kursie prawa jazdy czekają zajęcia teoretyczne i praktyczne. I tak, po 30 godzinach teorii wykazać się będzie można wzorową znajomością przepisów ruchu drogowego, budowy auta i podstaw pierwszej pomocy. Następnie zajęcia praktyczne – 30 godzin za kierownicą nowego, w pełni dostosowanego do wymagań egzaminacyjnych auta.

OSK Autokadet
Jedną z zalet tego warszawskiego ośrodka szkolenia kierowców jest lokalizacja, mieści się bowiem w samym centrum miasta. W Autokadet przyszli kierowcy będą mieli do czynienia z doświadczonymi instruktorami, którzy prowadzą zajęcia w spokojnej i bezstresowej atmosferze. Dla osób, które po kursie podstawowym będą chciały jeszcze popracować nad swoimi umiejętnościami w zakresie jazdy samochodem, szkoła przygotowała także jazdy doszkalające.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W opcjach 1. i 2. badania lekarskie dodatkowo płatne, materiały dodatkowe 50 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 504 610 674 w terminie 3 tyg. od daty zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. tygodniowym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Autokadet - Szkoła Nauki Jazdy (KN)