Auto SPA

ul. Twardogórska 21, Wrocław

99,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł na powłokę zabezpieczającą Pro Light i więcej w Auto SPA

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki dostępnym usługom samochód może odzyskać estetyczny wygląd

O tej ofercie


Wybierz 1 z 4 opcji

Groupon zniżkowy na wybrane usługi

 • 99,99 zł za groupon wart 500 zł na powłokę zabezpieczającą Pro Light
 • 139,99 zł za groupon wart 700 zł na polerowanie karoserii i powłokę zabezpieczającą Pro Light
 • 199,99 zł za groupon wart 1000 zł na powłokę zabezpieczającą Pro H9
 • 239,99 zł za groupon wart 1250 zł na polerowanie karoserii i powłokę zabezpieczającą Pro H9

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Powłoki ceramiczne: w ofercie można znaleźć różnego rodzaju powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, które są obecnie jednymi z najbardziej zaawansowanych rozwiązań na rynku, przeznaczonych do ochrony lakieru. Salon jest niezależny od producentów tych powłok, czyli nie promuje jednego, konkretnego produktu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, sami wybierają marki i konkretne powłoki, które następnie są proponowane klientom. Monitorowany jest rynek i nowości, a następnie sprawdzana jest ich skuteczność i zgodność z opisem producenta, zanim zostaną wprowadzone do oferty.

Zalety powłoki ceramicznej:

 • w przeciwieństwie do wosku nie przyklejają się do lakieru, lecz z nim reagują
 • są nieusuwalne dla chemii na myjni, więc bardzo trwałe, a jedynym sposobem na ich usunięcie jest spolerowanie
 • posiadają odporność na zarysowania powyżej 9H
 • odporne na promienie UV
 • odporne na wysokie temperatury (750 stopni)
 • odporne na korozje i utlenianie
 • nadają przepiękny i bardzo głęboki połysk
 • doskonała hydrofobizacja
 • utrzymują się nawet 5 lat
 • są aktualnie bezkonkurencyjne
 • są dedykowane zarówno nowym, jak i używanym samochodom

Powłoka Ceramic 9H to ekskluzywne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Powłoka jest odporna na zarysowania, chemię stosowaną na myjniach oraz najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Odpycha brud (właściwości hydrofobowe) oraz wydobywa głębie koloru lakieru, nadając jednocześnie niepowtarzalny połysk. Produkt nanoszony jest na wszystkie lakierowane elementy, a jego trwałość sięga nawet 5 lat (przy średnich rocznych przebiegach 20-30 tysięcy km).

Powłokę nakłada się aż w 5 warstwach, a przed nałożeniem auto jest dokładnie umyte. Następnie lakier jest dokładnie wyczyszczony z najmniejszych i niewidocznych dla oka zanieczyszczeń. Po procesie maksymalnego oczyszczania lakier zostaje dodatkowo spolerowany. Dopiero po tak gruntownych przygotowaniach następują etapy nakładania kilku warstw powłoki.

Powłoki ceramiczne i kwarcowe to bardzo zbliżone do siebie technologie. Można powiedzieć, że niemal identyczne, bo obie oparte na dwutlenku krzemu (SiO₂). Jednak różnicą w tych dwóch powłokach jest typ reakcji chemicznych, zachodzących na powierzchni lakieru oraz trwałość, która jest znacznie lepsza w przypadku ceramiki.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Realizacja: pon.-pt. 9-18, sob. 9-14. Różnica do wartości grouponu dopłacana jest na miejscu. Do grouponu w cenie: 99,99 zł dopłata 490 zł, 139,99 zł dopłata 640 zł, 199,99 zł dopłata 900 zł, 239,99 zł dopłata 1000 zł. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 574 200 227 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Auto SPA