Auto Klinika Siemianowice Śląskie

Kapicy 10, Siemianowice Śląskie

Wybrany przegląd klimatyzacji w Auto Klinika Siemianowice Śląskie

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W pakietach m.in. napełnienie czynnika, wymiana oleju w układzie klimatyzacji, ozonowanie samochodu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • rodzaj czynnika: r134a
 • typy samochodów objęte ofertą: samochody kat. B
 • dopłata za każde rozpoczęte 100 g czynnika: 30 zł
 • usługa wymiany filtra dodatkowo płatna (30 zł) – niezbędne wcześniejsze zamówienie
 • oferta dotyczy samochodów osobowych do 3,5 t ze sprawną, chłodzącą klimatyzacją (zalecana wymiana filtra kabiny). W przypadku dużego ubytku czynnika stosujemy się do przepisów prawnych ujętych w ustawie z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych.

Pakiet podstawowy:

 • ozonowanie samochodu

Poszerzony przegląd klimatyzacji:

 • ozonowanie samochodu
 • napełnienie czynnika do 100 g
 • wymiana oleju w układzie klimatyzacji

Pełny przegląd klimatyzacji:

 • ozonowanie samochodu
 • napełnienie czynnika do 200 g
 • wymiana oleju w układzie klimatyzacji

Warunki

Oferta obejmuje tylko następujące pojazdy: osobowe do 2,5 t ze sprawną, chłodzącą klimatyzacją (zalecana wymiana filtra kabiny). Oferta obejmuje czynnik chłodniczy r134a (rodzaj czynnika chłodniczego jest określany przez producenta pojazdu). Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 798 796 896. W przypadku dużego ubytku czynnika stosujemy się do przepisów prawnych ujętych w ustawie z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych. Usługa wymiany filtra dodatkowo płatna (30 zł) – niezbędne wcześniejsze zamówienie. Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Auto Klinika Siemianowice Śląskie

Klienci, którzy zdecydują się na wizytę w Auto Klinika, spotkają się z bogatą ofertą usług z zakresu mechaniki samochodowej. Oprócz możliwości skorzystania z serwisu warsztatu samochodowego, klienci mogą odwiedzić sklep motoryzacyjny, wypożyczyć samochód zastępczy oraz sprawdzić stan samochodu na stacji kontroli pojazdów.