Brak nowych powiadomień

Auto Gaz Perfekt

69,99 zł za groupon wart 700 zł na zakup i montaż instalacji gazowej w serwisie Auto Gaz Perfekt

Oferta niedługo się kończy!
Do -90%
30+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Instalacja gazowa firmy STAG jest nowoczesnym systemem wtrysku sekwencyjnego, który można zamontować w autach osobowych i dostawczych

W skrócie

Oferta

  • 69,99 zł za groupon wart 700 zł na zakup i montaż instalacji gazowej.

Instalacja gazowa firmy STAG jest nowoczesnym systemem wtrysku sekwencyjnego. W ofercie znajdują się instalacje do wszystkich samochodów osobowych oraz dostawczych do 3,5 t.

Systemy wtrysku STAG-300 premium, 300plus to systemy wtryskowe stosowane w samochodach osobowych z silnikami wymagającymi perfekcyjnego sterownika, który w zapewnia prawidłową pracę silnika (4-, 6-, czy 8-cylindrowego o mocy do 300 KM).

W samochodach o większej mocy stosuje się podwójne listwy wtryskiwaczy oraz 2 reduktory, aby moc, którą posiada silnik była w pełni wykorzystywana.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed zakupem grouponu należy skontaktować się z serwisem w celu przekazania podstawowych informacji na temat stanu technicznego pojazdu. W sytuacji, gdy ze względów technicznych stan pojazdu nie będzie pozwalał na zamontowanie lub montaż instalacji gazowej, będzie on wymagał napraw podzespołów niezbędnych do prawidłowego i skutecznego funkcjonowania instalacji, serwis ma prawo do odmówienia realizacji grouponu, a klienci otrzymają zwrot pieniędzy. Warunkiem otrzymania zwrotu jest zgłoszenie się do Centrum Obsługi Klienta Groupon w okresie ważności grouponu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 531 966 766. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Auto Gaz Perfekt

Serwis zajmuje się instalacją i montażem sekwencyjnych wielopunktowych oraz gaźnikowych instalacji gazowych. Specjalizacją firmy są nowoczesne instalacje STAG. Wszystkie elementy instalacji posiadają homologację oraz 24-miesięczną gwarancję, po montażu klient otrzymuje wszystkie niezbędne dokumenty.

Auto Gaz Perfekt

Serwis auta, Naprawa samochodów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.