Brak nowych powiadomień

Auto Gaz Perfekt

Zaczernie 969, Zaczernie

69,99 zł za groupon wart 700 zł na zakup i montaż instalacji gazowej w serwisie Auto Gaz Perfekt

Oferta niedługo się kończy!
Do -90%
40+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Instalacja gazowa firmy STAG jest nowoczesnym systemem wtrysku sekwencyjnego, który można zamontować w autach osobowych i dostawczych

O tej ofercie

Oferta

  • 69,99 zł za groupon wart 700 zł na zakup i montaż instalacji gazowej.

Instalacja gazowa firmy STAG jest nowoczesnym systemem wtrysku sekwencyjnego. W ofercie znajdują się instalacje do wszystkich samochodów osobowych oraz dostawczych do 3,5 t.

Systemy wtrysku STAG-300 premium, 300plus to systemy wtryskowe stosowane w samochodach osobowych z silnikami wymagającymi perfekcyjnego sterownika, który w zapewnia prawidłową pracę silnika (4-, 6-, czy 8-cylindrowego o mocy do 300 KM).

W samochodach o większej mocy stosuje się podwójne listwy wtryskiwaczy oraz 2 reduktory, aby moc, którą posiada silnik była w pełni wykorzystywana.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed zakupem grouponu należy skontaktować się z serwisem w celu przekazania podstawowych informacji na temat stanu technicznego pojazdu. W sytuacji, gdy ze względów technicznych stan pojazdu nie będzie pozwalał na zamontowanie lub montaż instalacji gazowej, będzie on wymagał napraw podzespołów niezbędnych do prawidłowego i skutecznego funkcjonowania instalacji, serwis ma prawo do odmówienia realizacji grouponu, a klienci otrzymają zwrot pieniędzy. Warunkiem otrzymania zwrotu jest zgłoszenie się do Centrum Obsługi Klienta Groupon w okresie ważności grouponu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 531 966 766. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Auto Gaz Perfekt

Serwis zajmuje się instalacją i montażem sekwencyjnych wielopunktowych oraz gaźnikowych instalacji gazowych. Specjalizacją firmy są nowoczesne instalacje STAG. Wszystkie elementy instalacji posiadają homologację oraz 24-miesięczną gwarancję, po montażu klient otrzymuje wszystkie niezbędne dokumenty.