Atlatis

Jugosłowiańska 31, Poznań

Do 19% zniżki na: Czyszczenie nadwozia i wnętrza - samochód w firmie Atlatis

Wybierz opcję

Wyróżniki

Technicy samochodowi dokładnie realizują zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne usługi detailingowe, aby auta wyglądały jak z salonu

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Groupon zniżkowy wart 999 zł na 1-etapową korektę lakieru + mycie detailingowe – auto średnie

mycie zewnętrzne auta+ Jednoetapowa korekta tzw. one step — odświeżenie lakieru, ten etap dodaje głębi koloru, znikają mikro rysy.

Aby utrzymać pojazd w jak najlepszym stanie sugeruje się korzystanie z myjni 2-3 razy w roku, zwłaszcza wiosną by usunąć osady z soli stosowanej zimą.

Udogodnienia w poczekalni: 

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 513 506. Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości produktu/usługi. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Atlatis

Poznańska firma świadczy usługi w zakresie ręcznego mycia samochodu. Wśród nich znajdują się m.in. mycie ręczne, czyszczeni tapicerki, odkurzanie, nakładanie woski i wiele więcej. Warto wspomnieć, iż myjnia otwarta jest przez 6 dni w tygodniu.