zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.
Najlepsze z Groupon

ul. Jedności Narodowej 93, Wrocław

Konsultacja trychologiczna z badaniem (39,99 zł), mezorollerem (99,99 zł) i więcej w Art of Hair Academy

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do przeprowadzenia kompleksowych badań skóry głowy, a także zastosowania odpowiednich zabiegów leczniczych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Agnieszka
5 Oceny5 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
styczeń 4, 2022
Nie polecam, po pierwsze oferta została zmieniona, zapłaciłam za zabieg mezoroller, a otrzymałam chwilowy masaż szczotką. Z konsultacji nie dowiedziała się, ani jak pielęgnować, ani jaki mam rodzaj włosów. Samo badanie nic nie zmieniło, ale jak wiadomo dostałam ofertę zabiegów na skórę głowy i włosów- tylko właściwie nie wiem na co to miało być.
E
Ewa
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 4, 2021
Wszystko ok
E
Ewelina
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 30, 2021
Czułam się jakbym przyszła na wizytę na złość pani trycholog(?). Badanie przebiegło tak, że jakbym nie sugerowała co dzieje się na mojej skórze głowy i nie wychylała się zobaczyć co jest na monitorze to bym nie wiedziała. Oczywiście jedyne zalecenie jakie usłyszałam to zabiegi w tym salonie za kilka tysięcy złotych. Nic więcej nie pomoze - tylko te zabiegi! Pani nie chciała mi powiedzieć nic na temat pielęgnacji w domu ani kosmetyków, których nie sprzedaje w salonie. Jednym słowem - naciąganie, strata czasu i pieniędzy.
M
michal
1 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
październik 29, 2021
na minus- Jeśli chodzi o konsultację trychologiczną, to niczego się nie dowiedziałam, jak pielęgnować włosy w domowych warunkach, jaki mam rodzaj włosów, czyli to, na czym mi zależało. Obraz z kamerki był zwrócony w drugą stronę, także klient nic nie widzi. Warto pomyśleć o zabezpieczeniu odzieży klienta przed obciętymi włosami, ponieważ byłam cała we włosach, (brak peleryny) na plus- bardzo dobry zabieg regeneracyjny na włosy, były po nim naprawdę odżywione i nawilżone, myślę, że dla zabiegu warto
O
Olga
3 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 21, 2021
Usługa nie została wykonana, Pani powiedziała że u mnie odradza. Dla czego? Nie odpowiedziała. Pieniądze nie zostały zwrócone. Skóra głowy sprawdzona. Od razu zaproponowano 10 lub 20 wizyt, koszt kilku tysięcy. Na pytanie na czym polega zabieg - otrzymałam informacje o kosmetykach. Lub jeżeli nie chcę zabiegów w gabinecie - mogę wykupić za 500-600 zł kosmetyki i stosować w domu. Dodatkowo zostały zlecone badania które już miałam wykonane i były w porządku. W zamian za to że zabieg nie został wykonany - nie otrzymałam zniżki na konsultację dietetyczną.
M
Marcin
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 18, 2021
Absolutnie odradzam! Pomijając już fakt, bo takie sytuację mogą się zdarzyć że z przyczyn losowych wizyta zostaję przeniesiona na inna godzinę, to już spóźnienie się Pani trycholog 40 minut bez powiadomienia mnie o tym i przeproszenia, że takie opóźnienie może wystąpić, to jest już brak profesjonalizmu i brak poszanowania czasu drugiego człowieka. Samo spóźnienie już może pozostawić niesmak, ale najgorsze było samo badanie, z którego nie dowiedziałam się absolutnie niczego, oprócz oczywiście przedstawienia oferty zabiegów, które są oferowane w tym salonie. Na podstawowe pytanie odnośnie porowatości włosów Pani była zdziwiona i nie uzyskałam żadnej odpowiedzi, oprócz tego że powinnam ściąć końcówki, gdyż są już suche i trochę się rozdwajają. Pytając się o olejowanie włosów Pani stwierdziła, że to nie ma sensu, ale może polecić kurację zabiegów odżywiających włosy. Miałam nadzieję na to, że podczas tej wizyty dowiem się jak pielęgnować swoją skórę głowy i jak utrzymać włosy w dobrej kondycji, nie dowiedziałam się niczego po prostu kompletna strata czasu i pieniędzy.
A
Alfred
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 24, 2020
Bardzo profesjonalnie wykonana usługa. Poleca3.
J
Joanna
13 Oceny11 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 27, 2021
Nie polecam. Usługa trwała 20min i polegała na umyciu włosów i nałożeniu odżywki. Mogłabym sama sobie wykonać to w domu a nie płacić kupę kasy.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł zamiast 100 zł za konsultację trychologiczną z diagnostyką i badaniem
  • 99,99 zł zamiast 250 zł za konsultację trychologiczną z diagnostyką i badaniem + mezoroller
  • 199,99 zł zamiast 430 zł za konsultację trychologiczną z diagnostyką i badaniem + zabieg premium na skórę głowy i włosów

Opcja 1.: konsultacja obejmująca pełny wywiad z zaleceniem kompletu badań, trychoskopia – analiza mikrokamerą skóry głowy i mieszka włosowego, dobór trychoterapii.

Opcja 2.: konsultacja obejmująca pełny wywiad z zaleceniem kompletu badań, trychoskopia – analiza mikrokamerą skóry głowy i mieszka włosowego, dobór trychoterapii; mezoroller: odbywa się za pomocą naniesienia na powierzchnie skóry głowy specjalnie dobranych środków – serum. (Klient musi przyjść z umytymi włosami, inaczej trzeba doliczyć modelowanie włosów według cennika).

Opcja 3.: konsultacja obejmująca pełny wywiad z zaleceniem kompletu badań, trychoskopia – analiza mikrokamerą skóry głowy i mieszka włosowego, dobór trychoterapii; mezoroller: odbywa się za pomocą naniesienia na powierzchnie skóry głowy specjalnie dobranych koktajli trychologicznej marki włoskich kosmetyków z najwyższej półki – ORising. (Klient musi przyjść z umytymi włosami, inaczej trzeba doliczyć modelowanie włosów według cennika).

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 700 414. W przypadku nieodwołanie rezerwacji z min 24 h wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Art of Hair Academy

Odpowiednio zadbane włosy to podstawowa zasada panująca we wrocławskim salonie. Zakres usług jest szeroki: począwszy od profesjonalnego strzyżenia i okazjonalnych upięć przez zabiegi odżywcze po kuracje trychologiczne, które pozwalają cieszyć się nie tylko bujną fryzurą, ale także zdrową skórą głowy.

Prace salonu obejrzeć można tutaj i tutaj.