Arkmedic Centrum Medyczne

Leona Kruczkowskiego 6/U4, Warszawa

Badanie EKG, spirometria lub USG tarczycy w Arkmedic Centrum Medycznym

Wybierz opcję

Wyróżniki

Oferowane badania mają na celu ocenę funkcjonowania układu oddechowego, pracy serca lub gruczołu tarczowego i wykrycie ewentualnych wad

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie do wyboru:
    • EKG (bez opisu)
    • spirometria
    • USG tarczycy
  • specjaliści wykonujący badania USG: lekarze; spirometria oraz EKG wykonywane są przez wyspecjalizowaną pielęgniarkę
  • forma opisu badania: wyniki w postaci wydruku

Spirometria – badanie czynnościowe układu oddechowego. Spirometria jest wykonywana w celu rozpoznawania oraz kontroli przebiegu i efektów leczenia chorób układu oddechowego, między innymi astmy oskrzelowej i przewlekłej obturacyjnej choroby płuc.

Więcej informacji i grafik przyjęć dostępny tutaj.

EKG (bez opisu) – elektrokardiografia to badanie wykonywane u dzieci i dorosłych, które wykonywane jest w celu oceny pracy serca i wykrycia ewentualnych zaburzeń. Badanie polega na umieszczeniu elektrod na klatce piersiowej i na kończynach pacjenta i zebraniu informacji o pracy serca

Więcej informacji i grafik przyjęć dostępny tutaj.

USG tarczycy – badanie diagnostyczne gruczołu tarczowego, zaliczane do diagnostyki obrazowej. W jego trakcie można wykryć zmiany w obrębie miąższu tarczycy, takie jak: torbiele, zwapnienia, guzki. Wskazane jest w diagnostyce niedoczynności, nadczynności oraz Hashimoto. W Arkmedic badania USG wykonywane są aparatem USG GE VOLUSON S6.

Więcej informacji i grafik przyjęć dostępny tutaj.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 605 200 091; arkmedic@arkmedic.pl. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Arkmedic Centrum Medyczne

Zlokalizowana na warszawskim Powiślu placówka to nowoczesna i kameralna prywatna placówka medyczna. Pracujący tu multidyscyplinarny zespół profesjonalistów indywidualnie traktuje każdego pacjenta stosując leczenie oparte na holistycznym podejściu i kompleksowym procesie walki z wykrytymi chorobami. Specjalnością ARKMEDIC jest szeroka oferta usług z zakresu chirurgii, urologii, alergologii, pulmonologii, pediatrii, hematologii, interny, ortopedii, gastrologii, endokrynologii, ginekologii, laryngologii, dermatologii, dietetyki, psychologii, psychiatrii, medycyny pracy, neurologii, onkologii, kardiologii, fizykoterapii, diagnostyki USG, spirometrii, fizjoterapii i innych.

Więcej informacji na stronie.