zamknij
Audioteka

Zamkowa Góra 3-5, Sopot

Całodzienny bilet na baseny dla 2 osób za 59,90 zł i więcej opcji w Aquaparku Sopot (do -52%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Aquapark Sopot jest jedną z najsłynniejszych atrakcji turystycznych na Pomorzu

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Bilet do części rekreacyjnej:

  • 59,90 zł zamiast 120 zł za całodzienny bilet na baseny dla 2 osób,
  • 79,90 zł zamiast 160 zł za całodzienny bilet na baseny i saunę dla 2 osób,
  • 114,90 zł zamiast 240 zł za całodzienny bilet na baseny dla 4 osób.

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Weź wydrukowany groupon lub na urządzeniu mobilnym i wymień go w BOK (Biurze Obsługi Klienta) czynnym w godzinach 9-20. Bilety ważne od poniedziałku do niedzieli w godzinach funkcjonowania obiektu. Godziny otwarcia obiektu, baseny poniedziałek - niedziela w godzinach 8–22, sauny poniedziałek – piątek w godzinach 11-22, sobota – niedziela 10-22. Sauna tylko dla osób pełnoletnich. Osoby posiadające całodzienne bilety na basen i saunę dla 2 osób korzystają z szatni basenowych.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny od 1.03.2017 do 31.05.2017 z wyłączeniem 15-17.04 oraz 29.04-7.05.

naprezent

Aquapark Sopot

Skutki stresu zaczną spływać jak po kaczce, gdy tylko przestąpi się próg wodnego królestwa i zobaczy się jego liczne atrakcje. 25-metrowy basen pływacki o głębokości 140 cm zapewnia rozrywkę i trening mięśni nie tylko dla urodzonych sportowców. Z kolei leniuchowanie umożliwia basen rekreacyjny, gdzie masaż gwarantują specjalne leżanki, wodne gejzery i parasole, whirlpoole oraz grota z wodospadem. W słoneczny dzień warto rzucić okiem na baseny zewnętrzne z instalacją do zabaw interaktywnych oraz z podgrzewaną wodą i specjalnym oświetleniem.

Jeśli aquapark odwiedza się z maluchem, to dobrze zaprowadzić go do baseniku z armatkami wodnymi i innymi atrakcjami – radosnym okrzykom nie będzie końca. Natomiast starszakowi frajdę sprawi śmiganie po dwóch zjeżdżalniach: 110-metrowej żółtej i niezwykle szybkiej 70-metrowej niebieskiej, w których różnica poziomów wynosi 12 m. Prawdziwym hitem jest dzika rzeka o długości 71 m, w której woda przepływa z prędkością 600 litrów na sekundę. Zjazd krętym korytem przy 6-metrowej różnicy poziomów będzie nie lada wyzwaniem.

Na poszukujących relaksu w obiekcie czekają m.in. różnego rodzaju sauny, tepidarium – z podgrzewanymi kamiennymi leżankami – oraz gabinety masażu. Podziemia skrywają zaś jeden z najnowocześniejszych klubów bowlingowych w Trójmieście. Zawodowcy mogą tutaj trenować do turniejów, a amatorzy przygotowywać się do rozgrywek ligowych. W przerwie gry w kręgle, wodnych akrobacji na basenie czy tanecznych pląsów w Pick&Roll Clubie zaostrzony apetyt zaspokoją przekąski serwowane w barze.