Aquapark Meander Oravice

Oravice 109, Oravice

Bilety wstępu do Term w Aquaparku Meander Oravice na Słowacji (do -25%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Na gości czeka szereg atrakcji, m.in. sztuczne fale wodne, jacuzzi, gejzer, strumienie masujące, grzyb wodny, natryski i wiele więcej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
październik 10, 2022
This is a very nice place. It's quite nice although it doesnt belong to cheap places. The good thing is that you dont have to carry money with you. When you get hungry or thirsty you can pay with a watch you get while entering Aquapark. When you give your watch back at the cash, they you pay for all extras you had while stayinh in Aquapark. The bad side of that place is small amount of sunbeds inside. Sometimes sauna is out of order.
A
Anna
5 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 5, 2022
bardzo skrócone czasy hydromasaży i tragiczna gastronomia
R
Rafał
5 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 2, 2022
Niewielki ale przyjemny
R
Rafał
5 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 2, 2022
Polecam
R
Rafał
5 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 2, 2022
Fine
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Bilety do Term Aquapark Meander Oravice


Szczegóły

 • w ofercie: bilet dla 1 osoby (dorośli lub studenci i seniorzy) do wyboru:
  • 3-godzinny
  • całodzienny
  • po godz. 17:00, 18:00 lub 19:00
 • godziny otwarcia obiektu można sprawdzić na stronie www.meanderoravice.sk
 • w cenie biletu:
  • parking
  • użytkowanie szafek i szatni na obiekcie
  • możliwość korzystania ze wszystkich czynnych basenów
  • kącik dla dzieci
 • dodatkowa opłata za:
  • wynajem szlafroka lub ręcznika

Dodatkowe informacje:

 • temperatura wody: 58 ºC
 • łączna powierzchnia basenów: 1545 m²
 • dogodna lokalizacja ośrodka:
  • 13 km od polskiej granicy w Chochołowie,
  • 39 km od Zakopanego,
  • 1,5 godziny drogi od Krakowa

Więcej informacji o dostępnych atrakcjach przeczytać można na stronie www.meanderoravice.sk.

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Każda kolejna rozpoczęta godzina za dopłatą 2 euro. Przy zakupie grouponu nie obowiązuje zniżka dla dzieci do 10. roku życia. Promocje nie łączą się. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 15/09/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 5. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Aquapark Meander Oravice

Zlokalizowany u podnóża Tatr Zachodnich nowoczesny park wodny zachwyca gości bogactwem urozmaiceń i atrakcji. Wypełniająca tutejsze baseny woda termalna cechuje się wysokim zmineralizowaniem (m.in. sód, magnez, żelazo), dzięki czemu relaks w thermalparku polecany jest szczególnie osobom cierpiącym na różnorodne schorzenia i dolegliwości. To również świetna okazja do zadbania o swoje zdrowie i dobre samopoczucie w rodzinnym gronie.

Na odwiedzających czekają liczne atrakcje, takie jak np. sztuczne fale wodne, jacuzzi, gejzer, strumienie masujące, grzyb wodny i natryski. Zmęczeni wodnym szaleństwem odpocząć mogą w saunie, basenie relaksacyjnym lub pomieszczeniu do masażu, a wygłodniałym polecają się tutejsze restauracje z kuchnią polską, bistro i kawiarnie.

Płatność za usługi ułatwiona jest dzięki zegarkowi z chipem rejestrującemu każdy zakup – po zakończeniu pobytu rachunek regulowany jest w całości w kasach ośrodka (możliwa zapłata zarówno w euro, jak i złotówkach oraz kartami: VISA, Diners Club, MasterCard, Maestro, ATM). Warto dodać, że personel posługuje się językiem polskim.

W skład resortu Meander wchodzi również park narciarski, który oferuje ponad 7 km tras zjazdowych o różnych stopniach trudności, w tym trasę czerwoną dla doświadczonych narciarzy. W szybkim poruszaniu się pomaga kolejka linowa oraz wyciąg orczykowy.

Przed relaksem w termach można skorzystać z krzesełkowej kolejki linowej, która prowadzi na szczyt Meander Parku, z którego można podziwiać piękno doliny i Tatr Zachodnich. Dla bardziej aktywnych świetną propozycją będzie zjazd rowerowy przygotowanymi trasami oraz unikatowymi i jedynymi w regionie pojazdami Montaincarts. Na mniej aktywnych czekają rowery elektryczne do wykorzystania na doskonałych trasach asfaltowych jak i szutrowych, lub spacery w pięknej dolinie z jedyną i niepowtarzalną tatrzańską przyrodą na wyciągnięcie ręki. Dodatkowe informacje dostępne na stronie www.meanderoravice.sk.

Więcej informacji na Facebooku.