zamknij
Do 30% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem WEEKEND. Dziś koniec.

Apple TV+

Bezpłatna dwumiesięczna subskrypcja Apple TV+

Wybierz opcję

Wyróżniki

Oglądaj nowe seriale i filmy Apple Original w aplikacji Apple TV na urządzeniach Apple i odtwarzaczach multimedialnych.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
listopad 1, 2022
Mały wybór produkcji, bardzo kiepska (max.. 720p) jakość odtwarzania na komputerach z Windows. Czasami problem z napisami w języku polskim: w napisach notoryczny brak spacji.
A
Aleksander
7 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 29, 2022
Bardzo ciekawe pozycje nieznane z innych źródeł. Brakuje treści z polskim lektorem. Z jednej strony minus, z drugiej - zmusza do odrobiny wysiłku i biernego ćwiczenia języka, więc plus.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 24, 2022
All Good
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
październik 24, 2022
Dobra jakość obrazu i dźwięku. Mało filmów i seriali ale za to dobrych. Pomieszanie treści płatnych abonamentowo i płatnych dodatkowo. Słabe filtrowanie gatunków.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 23, 2022
I heard that series are very interesting e.g. SEE.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Dwumiesięczna subskrypcja Apple TV+ bez opłat

Skorzystaj z bezpłatnego dwumiesięcznego okresu próbnego. Subskrypcję Apple TV+ możesz udostępnić nawet pięciu członkom rodziny.

Warunki

Oferta promocyjna traci ważność po 30 dniach od zakupu. Zapłacona kwota nigdy się nie przedawnia. Tylko dla nowych użytkowników. Promocja nie łączy się z innymi ofertami. Obowiązuje limit jednej oferty na osobę. Oferta ważna tylko dla zakupionej opcji. Tylko online. Aby skorzystać z oferty, należy zarejestrować swoją kartę kredytową u sprzedawcy. Po upływie okresu promocyjnego subskrypcja odnawia się automatycznie w cenie 24,99 zł/miesiąc, o ile nie zostanie anulowana u sprzedawcy. Należy zapoznać się z warunkami danego sprzedawcy. Sprzedawca ponosi wyłączną odpowiedzialność za jakość reklamowanych towarów i usług.

Apple TV+

Apple TV+ to platforma streamingowa, na której znajdziesz produkcje Apple Original — nagradzane seriale, frapujące dramaty, przełomowe dokumenty, programy dla dzieci, komedie i wiele więcej — nowe tytuły dodawane są co miesiąc.