Brak nowych powiadomień
Scooter Scooter Icon for Deal Badging Na wynos i z dostawą

Paderewskiego 8, Rumia

14 zł za groupon wart 20 zł i więcej do wydania na menu w restauracji Apetyt (-30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Smaczne dania, podane w wyrafinowany sposób oraz codzienna kompozycja nowych przysmaków, opierających się o kuchnię molekularną

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
MarlenaTOP REVIEWERHELPFUL REVIEWER
40 Oceny25 reviews
sierpień 21, 2020
Fajne,kameralne miejsce.Jedzenie świeże i ładnie podane.Mały wybór napoi,jednak mając na uwadze,że większość sprzedawana jest na wynos nie ma to większego znaczenia.
M
MarlenaTOP REVIEWERHELPFUL REVIEWER
40 Oceny25 reviews
luty 10, 2020
Niepozorna mała knajpka z bardzo dobrym jedzenie.Miła obsługa,estetycznie podane dania.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska w oryginalnym wydaniu
  • skład oferty: groupon wartościowy na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje

Warto wiedzieć

Aby zamówić na wynos, skontaktuj się z lokalem tel. 531 007 041 i podaj kod zabezpieczający grouponu. Za dostawę/opakowanie na wynos zostanie naliczona dodatkowa opłata. teren Rumii 3 zł, Reda i Grzynia (dzielnica Cisowa) - 8 zł, dodatkowa opłata za opakowanie - 0,8 zł

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje napojów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: pon.-pt. 11:00-17:30. Możliwość zamówienia na wynos. Możliwa dostawa, dodatkowo płatna: Rumia 3 zł, Reda 8 zł, Gdynia (dzielnice Cisowa, Chylonia) dla zamówień powyżej 40 zł opłata 8 zł. Kontakt tel. 531 007 041, e-mail: restauracjaapetyt@gmail.com
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Apetyt

Przysłowie mówi, że apetyt rośnie w miarę jedzenia” – czy tak jest warto przekonać się odwiedzając zlokalizowaną w Rumi restaurację. Apetyt serwuje wyrafinowane, aromatyczne i smaczne dania w niestandardowych formach i połączeniach. Warto skusić się np. na krem z buraków z prażonym słonecznikiem, poliki wołowe z ziemniakami i karmelizowanym kalafiorem lub łososia z polentą czosnkową.