Anna Empire

św. Marcin 47 (Pasaż), Poznań

Do 50% zniżki na: Zabieg z kwasem hialuronowym w firmie Anna Empire

Wybierz opcję

Wyróżniki

Specjalizujemy się w medycynie estetycznej i makijażu permanentnym.

O tej ofercie

Modelowanie Ust

Metoda powiększania ust zwana "RUSSIAN LIPS" polega na wymodelowaniu górnej wargi oraz na wyeksponowaniu łuku kupidyna na płasko. Bez efektu zbyt dużego uwypuklenia, czyli tak zwanego „kaczorka”. Tego typu powiększanie ust zyskuje coraz więcej zwolenniczek, które chcą uzyskać pełne i zmysłowe usta.

Czas zabiegu do 45 minut.

Dostępne techniki:

Russian lips

Paris lips

Hollywood lips

Baby Doll lips (garunova) efekt kokardki

NA CENĘ MA WPŁYW WYŁĄCZNIE MARKA PODANEGO PREPARATU - NIE METODA APLIKACJI.

WSZYSTKIE PREPARATY SĄ WYSOKIEJ JAKOŚCI .

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: kwas hialuronowy
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 1 ml

Warunki

Znieczulenie w cenie. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: usta. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 733 330 656. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Grupon zniżkowy obniża cenę zabiegu, aby wykonać pełny zabieg - konieczna jest dopłata. Różnicę między ceną zabiegu a wartością kuponu klient dopłaca na miejscu.. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Anna Empire

Zlokalizowany w Poznaniu salon to miejsce, gdzie wysokie kwalifikacje, doświadczenie oraz pasja widoczne są jako efekty codziennej pracy. Specjalnością Studia Urody Empire są makijaże permanentne, dzięki którym klienci mogą trwale poprawić nie tylko urodę, ale i samopoczucie. W ofercie są różne techniki i dostosowane do najnowszych trendów metody, które pozwalają uzyskać naturalny efekt i sprostać różnorodnym wymaganiom klientów. Warto dodać, że na miejscu wykonywane są dodatkowo zabiegi medycyny estetycznej

Więcej informacji na Facebooku.