Amari – Tajski Masaż

ul. Ślusarska 6, Toruń

Ceremonia relaksacyjna dla dwojga „Romeo i Julia” z poczęstunkiem w Amari – Tajski Masaż

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do chwili odprężenia i spędzenia czasu we dwoje podczas relaksującego masażu, zabiegów na twarz i słodkiego poczęstunku

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: ceremonia relaksacyjna dla dwojga „Romeo i Julia”
  • czas trwania: 2,5 godz. (2 godz. – czas zabiegowy, 0,5 godz. – czas relaksu)

W ramach pakietu:

  • masaż relaksacyjny z użyciem olejków aromatycznych
  • serum do twarzy
  • rozgrzewające woreczki ziołowe
  • poczęstunek: słodka niespodzianka, lampka prosecco/os. i herbata

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 573 161 614. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Amari – Tajski Masaż

Błogi relaks czeka na wszystkich, którzy odwiedzą Amari – Tajski Masaż w Toruniu. Właśnie tutaj można poczuć moc uzdrawiającego dotyku wykwalifikowanych masażystów z Tajlandii, którzy pracują na naturalnych kosmetykach opracowanych na bazie tradycyjnych receptur. W ofercie salonu znajdują się nie tylko tajskie masaże, ale również zabiegi na twarz i ciało oraz pakiety dla dwojga. Warto dodać, że przed każdym zabiegiem przeprowadzany jest szczegółowy wywiad.