Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

ul. Księżnej Ogińskiej, Bobrek

Alpakoterapia: spacer z alpakami dla 2 osób od 24,99 zł i więcej opcji w Ośrodku Ikarion (do -38%)

Wybierz opcję
Ponad 100+ odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Alpakoterapia polecana jest jako jeden ze sposobów leczenia różnych jednostek chorobowych, a także jako sposób na łagodzenie stresów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
O
Oliwia
1 Oceny1 reviews
luty 16, 2021
Super :)
D
DARIUSZ
2 Oceny1 reviews
listopad 9, 2020
Bardzo miło spędzony czas - spacer z alpakami. Polecam innym.
J
Justyna
1 Oceny1 reviews
styczeń 15, 2021
Strzał w 10! Obsługa ośrodka miła, pomocna. Alpaki to wspaniałe zwierzęta, obcowanie z nimi to przeżycie :) Od razu próbują człowieka ustawić i pokazują swoje osobowości. Są przy tym łagodne i kochane. Spacer z Alpakami przyniósł nam dużo radości i uratował nadszarpnięty humor. Polecam z czystym sercem!
J
Jan
3 Oceny2 reviews
wrzesień 1, 2020
Alpaki zadbane, przyjazne dla ludzi miło spędziliśmy czas.
M
Marcin
3 Oceny2 reviews
sierpień 20, 2020
Było super. Spacer z alpakami Arkiem i Olafem rewelacja. Polecam ośrodek Ikarion.
B
Barbara
2 Oceny1 reviews
lipiec 26, 2020
Super! Mega rozrywka. Fantastyczni ludzie :) ...a zwierzaki ... :))))
P
PatrycjaTOP REVIEWERHELPFUL REVIEWER
47 Oceny27 reviews
wrzesień 24, 2020
Spacer z Alpakami jest bardzo fajnym nowym doświadczeniem. Jednak jest się pozostawiony samym sobie. Dostajesz dwie Alpaki i idziesz z nimi sam na spacer. Jedyne czego się dowiedzieliśmy to tylko jak mają na imię. Nastepnie po 45 minutach odprowadziliśmy je na miejsce. Obsługa nie zapytała się nas czy wszystko było OK ani nie powiedziała do widzenia. Polecam popracować nad tym aspektem.
J
JoannaHELPFUL REVIEWER
3 Oceny2 reviews
sierpień 19, 2020
Kontakt ze zwierzakami zawsze jest fajny. A tu ma się możliwość bezpośredniego obcowania z alpakami - my akurat pierwszy raz mogliśmy na żywo je zobaczyć, pogłaskać, pospacerować, dać przysmaki (otrzymane na miejscu w ramach ceny biletu).
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • godziny otwarcia: wt.-pt. 14-20, sob.-niedz. 9-16

Rodzinny weekend za miastem? Odpoczynek na łonie przyrody? Terapia ze zwierzętami w województwie małopolskim? Na te i inne potrzeby odpowiada oferta Groupon na spotkanie z alpakami. W położonej niedaleko Oświęcimia miejscowości Bobrek można spędzić bezstresowo czas w towarzystwie łagodnych zwierząt. Przebywanie z alpakami ma działanie terapeutyczne. Alpakoterapia polecana jest każdemu, kto chciałby ukoić nerwy, a mieszkające Ośrodku Ikarion zwierzaki mogą wywołać uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 797 967 735 lub 605 741 485. W przypadku problemów z dodzwonieniem się należy skontaktować się poprzez sms ośrodek oddzwoni .
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ośrodek Ikarion

Obcowanie ze zwierzętami może mieć korzystny wpływ na każdego człowieka. Chcąc poprawić swój nastrój lub skorzystać z metod terapeutycznych warto udać się na spotkanie z alpakami. Przebywanie z tymi puszystymi zwierzętami poprawia nie tylko zdrowie psychiczne, ale i działanie układu odpornościowego, rozwija opiekuńczość, obniża poziom lęku, wspomaga leczenie nowotworów i nadciśnienia. Oferowane w Ośrodku Ikarion zajęcia skupiają się zarówno na terapii z alpakami, jak i działaniach edukacyjnych oraz aktywności fizycznej.

Dodatkowo ośrodek nastawiony jest na kompleksową rehabilitację opartą na hipoterapii, masaże, jazdę konną w formie rekreacyjnej i sportowej. Zajmuje się organizowaniem zoopółkolonii, półkolonii jeździeckich, urodzin z alpakami, kucykiem i w mini zoo.