zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem CYBER2022. Jutro koniec.

Alchemy Luxury Day Spa

Mikołaja Kopernika 32, Warszawa

Wybrany masaż całego ciała lub partii w Alchemy Luxury Day Spa (do -50%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code CYBER2022. Ends 30.11.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaż ciała, ukierunkowane na poprawę samopoczucia i zmniejszenie napięcia mięśni wykonany na 100% naturalnych olejach

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 15, 45 lub 60 minut (w zależności od opcji)
  • dostępne masaże:masaż antystresowy (plecy, kark, głowa)
    masaż klasyczny aromaterapeutyczny
    masaż pleców
  • do każdego masażu serwowana jest lampka wina musującego i słodka pralina

Masaż klasyczny aromaterapeutyczny

Masaż wykonywany jest przy użyciu 100% naturalnych, profesjonalnych kosmetyków do masażu. Zabieg rozpoczyna się gongiem tybetańskim i kończy zaklinaczem deszczu z Afryki środkowej. Wykorzystywany jest ciepły olejek ze słodkiego migdała i precyzyjnie dobrany olejek zapachowy – dobrany do stanu emocjonalnego osoby masowanej. Możliwe efekty: poprawa ogólnego dobrostanu zarówno tego emocjonalnego, jak i fizycznego. Masaż dopasowany jest w zależności od potrzeb i gustu klienta.

Masaż pleców:

Masaż pleców ma za zadanie uwolnić z napięcia fizycznego i emocjonalnego. Dodatkowo, zostanie precyzyjnie dobrany naturalny zapach metodą wywodzącą się ze starożytnego Tybetu. Zabieg dąży do osiągnięcia równowagi emocjonalnej Yin - Yang

Masaż antystresowy (plecy, kark, głowa)

Masaż, który ma na celu zmniejszenie stresu fizycznego i emocjonalnego w krótkim czasie. W celu większej efektywności dobierane są odpowiednie olejki eteryczne. Masaż wykonywany jest na naturalnych i wysokiej jakości olejach tłoczonych na zimno oraz olejkach eterycznych z różnych stron świata.

Realizacja kuponu od poniedziałki do czwartku.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo alchemy@dayspa.pl. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Alchemy Luxury Day Spa

Alchemy day spa to salon kosmetyki holistycznej położony w centrum Warszawy. Oferowane tutaj masaże to sposób na uwolnienie napięć mięśniowych nie tylko poprzez dobór odpowiednich technik, ale także nuty zapachowej (w zależności od stanu emocjonalnego). Warto dodać, iż salon prowadzi również sklep internetowy, w którym zakupić można rozmaite kosmetyki i preparaty.