Akademia Papug – Papugarnia Warszawa

Garażowa 4 (róg Wołoskiej i Woronicza), Warszawa

Od 10,99 zł: bilet do papugarni Akademia Papug

Wybierz opcję

Wyróżniki

Niezwykła szansa, by na własne oczy zobaczyć egzotyczne ptaki z różnych stron świata

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Wejście do papugarni:

  • 10,99 zł zamiast 15 zł za bilet ulgowy,
  • 13,99 zł zamiast 19 zł za bilet normalny.

Możliwość wielokrotnego zakupu biletu dla opcji 1. i opcji 2.

Gdzie można rodzinnie spędzić czas, niezależnie od pogody? Dobrym pomysłem jest wizyta w papugarni Akademia Papug w Warszawie. Właśnie tutaj można spotkać wiele gatunków tych egzotycznych ptaków, nakarmić je oraz pogłaskać. Papugi różnią się wielkością, ubarwieniem oraz charakterem – poznanie ich wszystkich to nie lada gratka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Oferta papugolandii Akademia Papug pozwala poczuć nutę egzotyki, a także przeżyć niezapomnianą przygodę, jaką jest kontakt z tropikalnymi ptakami.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów.  Bilety ulgowe: studenci, renciści, emeryci, kobiety w ciąży ,dzieci od 2 roku życia, uczniowie z ważną legitymacją.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Realizacja grouponu możliwa od pon.-pt. 10-19. Siesta dla papug w godz. 14-15. W czasie siesty papugi odpoczywają i nie ma możliwości wejścia do papugarni. Możliwość wielokrotnego zakupu biletu dla opcji 1 i opcji 2.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Akademia Papug – Papugarnia Warszawa

Odwiedzając położoną na Mokotowie papugarnię, można w niecodzienny sposób poszerzyć swoją wiedzę na temat niezwykłych ptaków, jakimi są papugi. Na powierzchni 600 m² zebrano bowiem aż 100 ptaków reprezentujących 12 gatunków, takich jak m.in. Rudosterka, Kakadu różowa, Lora wielka. Wizyta umożliwia nie tylko obserwację ich naturalnego zachowania, ale także daje możliwość nakarmienia i pogłaskania papug. Obiekt urządzony jest w sposób uniemożliwiający niepokojenie ptaków – wysoko umiejscowione miejsca do siedzenia to doskonały punkt obserwacyjny, dający możliwość odpoczynku i unikania niechcianego kontaktu. Zabawki, wzbogacenia oraz oferta edukacyjna to nowe podejście do ekspozycji całej gamy gatunków ptaków, których zwyczajnie nie można spotkać nigdzie indziej. Wizytę należy zaplanować poza godzinami sjesty, ponieważ w ciągu dnia potrzebują odpoczynku, a także następuje wówczas przegląd ekspozycji oraz uzupełniane są pokarmy. Wszystkie ptaki zamieszkujące Akademię znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną i przebadane są w kierunku chorób zakaźnych dla człowieka, ale także wirusów typowo „ptasich”, które mogły by rozprzestrzeniać się w stadzie. Akademia to miejsce, gdzie papugi latają swobodnie oraz mają zapewnione liczne interakcje socjalne, a więc coś, czego większość ptaków trzymanych pojedynczo w domach nigdy nie doświadczy. W niedalekiej przyszłości to także miejsce, gdzie odbywać się będą szkolenia oraz pokazy treningów mających na celu rozwijanie potencjału tych szalenie inteligentnych ptaków.