Brak nowych powiadomień

Akademia Obrony Saggita

ul.Rynek19/1, Bytom

Strzelanie z różnych rodzajów broni od 99,99 zł w Akademii Obrony Saggita (do -50%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Ekscytująca zabawa trwa aż do wyczerpania amunicji

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
L
Leszek
1 Oceny1 reviews
styczeń 31, 2020
Super!!!! Polecam!

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Wejście na strzelnicę, pakiet amunicji i broń do wyboru:

  • 99,99 zł zamiast 200 zł za pakiet intro – 20 szt amunicji,
  • 149,99 zł zamiast 300 zł za pakiet medium – 30 szt amunicji
  • 199,99 zł zamiast 400 zł za pakiet profesjonalny – 40 szt amunicji

Aby bez obaw można było cieszyć się celnym trafieniem do tarczy, szkoła udostępnia różnego rodzaju bronie – Glock, Magnum, Heckler and Koch Expert (broń GROM-u), karabiny M4 i inne.

Dodatkowe informacje:

  • czas pobytu na strzelnicy/czas trwania kursu: ok. 30 min
  • lokalizacja strzelnicy: w budynku

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja od września 2017 roku.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w szkoleniu pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Ze względu na rodzaj usługi groupon jest realizowany na atestowanych obiektach znajdujących się w pobliżu miasta, poza aglomeracją miejską.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 93 04 60 lub biuro@akademiaobrony.pl w przeciągu 14 dni od daty zakupu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Akademia Obrony Saggita

Ośrodek prowadzi Tadeusz Dubicki, który posiada jeden z najwyższych stopni Kravmaga w Polsce. Do egzaminu przed komisją światowego Global Team przygotowywał się podczas ponad dwuletnich treningów, seminariów i staży w Polsce oraz zagranicą. Spośród 1200 kandydatów zajął 13. miejsce. Jest także instruktorem policyjnym z uprawnieniami międzynarodowymi, instruktorem ochrony VIP, a także instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Był snajperem, łącznościowcem, dowódcą grupy specjalnej i dowodził zespołem komandosów. Ochraniał ważne osobistości, m.in. kardynała Celestino Migliore, szefa korpusu dyplomatycznego Watykanu w Polsce, oraz Antoniego Macierewicza, byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Dubicki ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i pedagogikę w Wałbrzychu.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.