Strzelanie z różnych rodzajów broni od 99,99 zł w Akademii Obrony Saggita (do -50%)

Akademia Obrony Saggita

1 Opinii

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!
Do -50%
1 Opinii

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Wejście na strzelnicę, pakiet amunicji i broń do wyboru:

  • 99,99 zł zamiast 200 zł za pakiet intro – 20 szt amunicji,
  • 149,99 zł zamiast 300 zł za pakiet medium – 30 szt amunicji
  • 199,99 zł zamiast 400 zł za pakiet profesjonalny – 40 szt amunicji

Aby bez obaw można było cieszyć się celnym trafieniem do tarczy, szkoła udostępnia różnego rodzaju bronie – Glock, Magnum, Heckler and Koch Expert (broń GROM-u), karabiny M4 i inne.

Warunki


Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja od września 2017 roku.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w szkoleniu pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Ze względu na rodzaj usługi groupon jest realizowany na atestowanych obiektach znajdujących się w pobliżu miasta, poza aglomeracją miejską.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 93 04 60 lub biuro@akademiaobrony.pl w przeciągu 14 dni od daty zakupu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Akademia Obrony Saggita


Ośrodek prowadzi Tadeusz Dubicki, który posiada jeden z najwyższych stopni Kravmaga w Polsce. Do egzaminu przed komisją światowego Global Team przygotowywał się podczas ponad dwuletnich treningów, seminariów i staży w Polsce oraz zagranicą. Spośród 1200 kandydatów zajął 13. miejsce. Jest także instruktorem policyjnym z uprawnieniami międzynarodowymi, instruktorem ochrony VIP, a także instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Był snajperem, łącznościowcem, dowódcą grupy specjalnej i dowodził zespołem komandosów. Ochraniał ważne osobistości, m.in. kardynała Celestino Migliore, szefa korpusu dyplomatycznego Watykanu w Polsce, oraz Antoniego Macierewicza, byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Dubicki ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i pedagogikę w Wałbrzychu.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.